Yabancı numara

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

betusssjd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2024
11
2
23
Merhaba beni biraz önce beş yüz otuz üç …… numarasından arandım açtığımda arkadan çocuk sesleri geliyordu ve hiçbir ses vermedi arayan her kimse sonrasında ben tekrar aradığımda bu numara kullanılmamaktadır dedi böyle bir şey yaşayan var mı bu nedir

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba beni biraz önce beş yüz otuz üç ……… numarasından arandım açtığımda arkadan çocuk sesleri geliyordu ve hiçbir ses vermedi arayan her kimse sonrasında ben tekrar aradığımda bu numara kullanılmamaktadır dedi böyle bir şey yaşayan var mı bu nedir

Ay daha neler. Numarayı niye burda yazıyorsunuz.
Herkes olabilir. Belki yanlış arandı.
Tanımıyorsan engelle geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay daha neler. Numarayı niye burda yazıyorsunuz.
Herkes olabilir. Belki yanlış arandı.
Tanımıyorsan engelle geç.
Allah Allah ben de biliyorum burada canımı sıkan tekrar aradığımda böyle bir numara kullanılmamaktadır demesi yaşayan varsa diye sordum çok mu akıllısın sen

Wpdan kaydedip baksaydın keşke ilk. Art niyet değil ama yanlış belli k

Wpdan kaydedip baksaydın keşke ilk. Art niyet değil ama yanlış belli ki
Amacım burada numarayı afişe etmek değil zaten ilk defa böyle bir şey başıma geliyor whatsapptan da numara çıkmıyor bile. Sadece dolandırıcı vs. merak ettim yaşayan varsa yardımcı olabilir diye bu konuyu açtım hepsi bu

Allah Allah ben de biliyorum burada canımı sıkan tekrar aradığımda böyle bir numara kullanılmamaktadır demesi yaşayan varsa diye sordum çok mu akıllısın sen

Senden akıllı olduğum kesin.
Düşünsene yanlışlıkla birini arıyorsun bir defa hemen konu açıyor🤦🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X