Yağ yakıcı kırmızı biber formülü

aylademir

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2010
200
1
Merhaba bayanlar bende göbek yağından şikayetcı bırıyım nette gezinirken bu karısımı buldum henuz denemedım malum kar yuzunden dısarı çıkıp malzeme alamadım ama en kısa zamanda deneyeceğim sizinlede paylaşmak istedim.Eğer bu karısımı deneyen arkadaşlar varsa sonucun ne olduğunu yazarlarsa sevinirim.

Malzemeler:

500 gram susam yağı
1 yemek kaşığı biberiye otu
1 tatlı kaşığı rendelenmiş taze zencefi
1 kırmızı biber

Uygulama: Kırmızıbiberi ince ince doğradıktan sonra diğer malzemelerle karıştırın. Yarım saat benmari usulü kaynatın. Ilıyınca bir kavanoza koyun ve demlenmesi için bir gece bekletin. Ertesi gün karışımı süzün.

Bu karışımla her akşam sorunlu bölgelere masaj yapın. Ayrıca karın egzersizleri yapmayı da ihmal etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben zayıflama haplarını kullanan varsa tecrubelerini payşakmak istiyorum

benim arkads kullandi bir ayda 10 kilo verdi ama baskalarindan duydugma göre bu ilaci kullanan bir kac kisi canindan olmus
benden demesisenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Lütfen konu ile alakalı yorumlar yapınız, ticari amaç taşıyan hap kapsül vs. ürünlerin paylaşımını yapmıyoruz...

biber hapı kullandım ve bir kilo bile vermedim midem ağrıdı 1 ay çok korktum reflü oldum diye falan bidaha biber içerikli birşey kullanmam acı biber ektim büyüdü imdi kurutuyorum çorbaya katıp içicem hem ucuz hem tehlikesiz

zayııflama haplartından bir kaç tanesini kendim tecrübe ettim asla kullanma derim ben tabi ne kadar dikkate alırsın bilmiyorum ama kilo veremediğim gibi birde tansiyon hastası oldum bence biraz azim et gelki ben de hala zayıflayabilmiş değilim ama kesinlikle tav siye etmiyorum

X