Yağlı ciltlere tonik ve yıkama jeli

umutlu2525

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
541
192
Merhaba herkeslere

Kızlar yüzüm için birtürlü jel ve tonik bulamıyorum yağlı bir cilt yapım var aynı zamanda çok hassas ağır bı jel kullanmıstım suan markasını hatırlayamıyorum yüzümü kurutmuştu. :110: çene bölgemde hafif kararma mevcut :KK61: lütfen yardım edın :KK57:

Merhaba arkadaşlar amweyin cilt bakım ürünleri mükemmel kendim kullanıyorum her cilt tipi için özel ürünler var.

Avene termal yüz yıkama jeli.. Hassas, kara ve yağlı cilde çok uygun. Kullandığım en mükemmel jel..
Toniklerim değişir La Roche Posay gözenek sıkılaştırıcı micro cleardan memnunum. Cildin yağlı da olsa ne olursa olsun nemlendirici kullan bence. Onda da neoutrogena yağsız nemlendirici, greyfurt fena değil. Ama set alabilirim dersen Avene ürünleri.. Sana uygun olanı bul ve kullan derim. Avene jelden eminim memnun kalırsın..

benimde cildim yağlı bir türlü uygun jel ve tonik bulamadım .ve nemlendirici maske ne olursa yağlı olduğu için gözenek sorunu var bana önere bilceginiz ürünler var mı

Biodermanin yuz yikama jelini tavsiye ederim cok memnunum ama istedigim tonigi bende bulabilmis degilim. Biodermanin makyaj temizleme suyuda harika eger göz makyaji yapiyorsan cok iyi gercekten .

Maskedede dermokil kullananlar cok memnun bende bi denemek istiyorum da almak nasip olmadi.
bioderma makyaz temizleme suyu kullanıyorum gerçekten güzel göz makyajı yapmıyorum ama pudra yaptığım içim kalıntı kalmasın diye temizliyorum . benim sorum cildim yağlı olduğu için gözeneklerim ne yapcam bilmiyorum .hep gözeneklerime bakar oldum su günlerde

bioderma makyaz temizleme suyu kullanıyorum gerçekten güzel göz makyajı yapmıyorum ama pudra yaptığım içim kalıntı kalmasın diye temizliyorum . benim sorum cildim yağlı olduğu için gözeneklerim ne yapcam bilmiyorum .hep gözeneklerime bakar oldum su günlerde

Bende ona çözüm ariyorum malesef...

Arkadaşlar ben lr ürünlerini kullanıyorum yakın zamanda tavsiye üzerine aldım çok memnunum microsilver ve rachine serisi var ne sivilce kaldı ne siyah nokta. İlk başta insan güvenemiyo ama kesinlikle yanılmışım şimdi herkese tavsiye ediyorum

lr yi bilmem ama ben bişe buldum süper süper ötesi :) herbaderm leke gidereci cilt beyazlatıcı kremi gözünüz kapalı güvenin gece yatarken az bi miktar sürüyorum, sabah kalktığımda cilt tonum dengelenmiş canlı bi şekilde uyanıyorum

Merhabalar bende amwey artistry ürünlerini kullaniyorum ve satışını yapıyorum ihtiyacı onlara her konuda yardımcı olurum

benım cıldım karma cıktı baktırdım ama genelde cok yaglı bır kac tonık denedım ama hala yaglı bı faydasını gormedım kataloglardan almıstım ne onerırsınız

Merhaba Size hydravi serimiz var onu oneririm gerçekten mükemmel eğer detayli bilgi almak istersen numaramdan ulasabilirsiniz

Merhaba Size hydravi serimiz var onu oneririm gerçekten mükemmel eğer detayli bilgi almak istersen numaramdan ulasabilirsiniz
tamam tesekkur ederım bı arastırmasını yapayım sızede ulasmaya calısırım su an ısteyım calısıyorum vakıt buldukca gırıyorum

X