Şampuan ve Saç Kremleri Yağlı olan saç değil saç derisidir!

evet canım düz saçlar için özellikle tasarlanmış daha düz daha dolgun oluyomuş saçlar benim normal yapıda kalın telli fazla kabarık olmayan aşırı kuru sert saçlarım var kuru saçlar bakımsız duruyor işte ama saç kremleri kullanınca en azından yıka çık modunda rahatlık kullanabiliyorum benim hafif uçlar kıvrık durur tepelerim düzdür hafif dalgam var oda ortalardan başlıyo memnunum saç tipimden yaa morfose milk shake saç köpüğü kullanıyorum banyo sonrası ıslak saçıma sonrasında kurutuyorum yumuşacık yapıyor :) bitti şuan ama başka köpük arayışına girdim :)
Çok sağol canım yaa valla :) artık
denemekten başka çarem kalmadı
artık yves rocher nin de denemek
istiyorum yada hunca care şampuanı
da duydum sarımsaklı işe yarayabilir organik sonuçta :) saçlarım boyalı bide
2 hafta oldu boyayalı kızıl olduğu için
2 ayda bir boyuyorum

45 damla yeterli gelmedi diye düşünüp 15 damla daha ekledim 60 damla ya tamamladım ama pek bi fark yok sanki çam terebentin yağı kurutuyor dediler bakımlı gösteriyor dediler ama hala sönük ve istikrarla yağlanan saçlar ! belki head and shoulders la etkili olmamıştır orasını bilemem ama sonuçlar pek güzel değil ilk gün çok güzel yumuşacık ve yağlı degil ama
ertesi gün kotu bi görüntüsü var head and shoulders limonlu basta çok hoşuma gitsede maalesef bitirebilcegimden bile supheliyim şuan :KK43:
üzüldüm canım senin adına.. keşke aradığını bulabilmiş olsaydın

Çok sağol canım yaa valla :) artık
denemekten başka çarem kalmadı
artık yves rocher nin de denemek
istiyorum yada hunca care şampuanı
da duydum sarımsaklı işe yarayabilir organik sonuçta :) saçlarım boyalı bide
2 hafta oldu boyayalı kızıl olduğu için
2 ayda bir boyuyorum
Anladım canım benimm :)) dene kuzum aradğını eninde sonunda bulacağına eminim ben :KK60:

benimde saclarım cok yaglı neyaparsam yapayım önleyemedim bitürlü. ısırganlı sampuan ii geliyor dediler içine cam telebentin ekleyerek kullanıyorum daha bakımlı gösterdiği dogru ama yaglanması aynı sekilde devam ediyor

benimde saclarım cok yaglı neyaparsam yapayım önleyemedim bitürlü. ısırganlı sampuan ii geliyor dediler içine cam telebentin ekleyerek kullanıyorum daha bakımlı gösterdiği dogru ama yaglanması aynı sekilde devam ediyor

Ne zamandır kullanıyorsun ısırganlı şampuanı? ve çam terebentini ne kadar koydun ? çünkü o yağlanmayı azaltıyor diye duydum zaten yağlanma tamamen bitmez ama bi gün yada iki gün ertelemek mümkün şampuana göre..

Şuan ince telli ve yıkadığımın ertesi gün sönen deyimi yerindeyse kafama yapışan pırasa gibi saçlara sahip olduğum için birazda olsa hacim kazandırır ümidiyle dün bu spreyi aldım.Ve dün akşam ilk kez kullandımmHoppa taramayı kolaylaştırma gibi bi özelliği yok tek vaadinin hacim olduğu yazıyor ve cidden de öyle..çam terebentin kullandığımdan beri duştan sonra saçlarımı ancak bioblas spreyle ayırabiliyordum bu yüzden üst kısımlara pantene i uçlara bikaç pıs kolay tarama için bioblas sprey sıktım tarayarak kuruttum öyle ahım şahım saçlarım uçuştu havalandı diyemem ama bi miktar hacim kazandırdığı ve bunu koruduğuda doğru :)) saçta
ağırlıkta yapmıyor :anneadayı: Şişede nemli
saça uygulanacağı yazıyor ama ben bu
sabah topuz yapıcağım zaman sadece
öne hafif bidaha sıktım ve sonuç gayet
iyi sertlik yada yağlandırma yapmadı dediğim gibi hafif yani :nazar: önerir miyim evet benim gibi ince telli birazda olsa saçlarım havalı görünsün diyenlere cidden öneriyorum az miktarda sıkmak bile yeterli oluyor :KK24:
IMG_20150428_195947.jpg

Eklentiler

• IMG_20150428_195947.jpg
    IMG_20150428_195947.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 108
Şuan ince telli ve yıkadığımın ertesi gün sönen deyimi yerindeyse kafama yapışan pırasa gibi saçlara sahip olduğum için birazda olsa hacim kazandırır ümidiyle dün bu spreyi aldım.Ve dün akşam ilk kez kullandımmHoppa taramayı kolaylaştırma gibi bi özelliği yok tek vaadinin hacim olduğu yazıyor ve cidden de öyle..çam terebentin kullandığımdan beri duştan sonra saçlarımı ancak bioblas spreyle ayırabiliyordum bu yüzden üst kısımlara pantene i uçlara bikaç pıs kolay tarama için bioblas sprey sıktım tarayarak kuruttum öyle ahım şahım saçlarım uçuştu havalandı diyemem ama bi miktar hacim kazandırdığı ve bunu koruduğuda doğru :)) saçta
ağırlıkta yapmıyor :anneadayı: Şişede nemli
saça uygulanacağı yazıyor ama ben bu
sabah topuz yapıcağım zaman sadece
öne hafif bidaha sıktım ve sonuç gayet
iyi sertlik yada yağlandırma yapmadı dediğim gibi hafif yani :nazar: önerir miyim evet benim gibi ince telli birazda olsa saçlarım havalı görünsün diyenlere cidden öneriyorum az miktarda sıkmak bile yeterli oluyor :KK24:Eki Görüntüle 1511055
ya bu ürünü bende kullanıyodum cokta memnundum ama uzun zamandır hiçbiryerde bulamadım kaldırıldı diye düşünüyodum şimdi yazınızı gördüm nerden aldıgınızı ögrenebilirmiyim

Ne zamandır kullanıyorsun ısırganlı şampuanı? ve çam terebentini ne kadar koydun ? çünkü o yağlanmayı azaltıyor diye duydum zaten yağlanma tamamen bitmez ama bi gün yada iki gün ertelemek mümkün şampuana göre..
yaklasık 2 ay kadar olmustur ben içine 1 kutu dogum kontrol hapı ve 20 damla kadarda cam telebentin ekledim bu sekilde kullanıyorum dökülme sorunum vardı o tamamen durdu bu yöntemle. cam telebentini yaglanmayı azaltır diye ekliyorum ama bende hiç azalma olmadı yine hergun yıkamam gerekiyor

ya bu ürünü bende kullanıyodum cokta memnundum ama uzun zamandır hiçbiryerde bulamadım kaldırıldı diye düşünüyodum şimdi yazınızı gördüm nerden aldıgınızı ögrenebilirmiyim
Özdilekten aldım ben ama diğer marketlere hiç bakmadım acaba hepsinde var mıdır ki:KK58:

yaklasık 2 ay kadar olmustur ben içine 1 kutu dogum kontrol hapı ve 20 damla kadarda cam telebentin ekledim bu sekilde kullanıyorum dökülme sorunum vardı o tamamen durdu bu yöntemle. cam telebentini yaglanmayı azaltır diye ekliyorum ama bende hiç azalma olmadı yine hergun yıkamam gerekiyor
Ben 600 ml şampuanın içine 60 damla
koymuştum senin şapmuan kaç ml buda önemli ayrıca hergün yıkamak sactaki yagi costurur sampuan sac derisini kuruttuğu icin her gün yikayinca kuruyan deri icin daha fazla yağ salgilanir bence yikamayi gün aşırıya çıkar arada 1 gun olsun saç derin kendine gelir cidden onun yerine yağlı hissederken kuru sampuanlar var simdi fazla yağı alıyor yıkanmış gibi oluyor saclar :))

Ben 600 ml şampuanın içine 60 damla
koymuştum senin şapmuan kaç ml buda önemli ayrıca hergün yıkamak sactaki yagi costurur sampuan sac derisini kuruttuğu icin her gün yikayinca kuruyan deri icin daha fazla yağ salgilanir bence yikamayi gün aşırıya çıkar arada 1 gun olsun saç derin kendine gelir cidden onun yerine yağlı hissederken kuru sampuanlar var simdi fazla yağı alıyor yıkanmış gibi oluyor saclar :))
400 ml sampuanın içine 20 damla eklemiştim o bile sulandırdı sampuanı cokta sulanınca temizlenmiyor gibime geliyor kuru sampuanı bende kullanıyorum gercekten buyuk bir kurtarıcı :)

Özdilekten aldım ben ama diğer marketlere hiç bakmadım acaba hepsinde var mıdır ki:KK58:
heryerde yok işte ben baya biryere baktım bulamamıstım buyuk kozmetiklerde bile bulunmuyor sormustum kaldırıldıgını söylemişlerdi belki tekrar üretilmeye baslanmıstır ben tekrar bi göz atayım kozmetiklere :)

400 ml sampuanın içine 20 damla eklemiştim o bile sulandırdı sampuanı cokta sulanınca temizlenmiyor gibime geliyor kuru sampuanı bende kullanıyorum gercekten buyuk bir kurtarıcı :)
Benim şampuanı 60 damla bile zar zor sulandirdi ya ama zararı olur diye bilerek eklemedim daha üstüne ben head and shoulders kullanıyorum onun kıvamı baya koyu heralde ondan incelmedi kolay kolay :)

Benim şampuanı 60 damla bile zar zor sulandirdi ya ama zararı olur diye bilerek eklemedim daha üstüne ben head and shoulders kullanıyorum onun kıvamı baya koyu heralde ondan incelmedi kolay kolay :)
ben tresan sampuanın içine ekledim bitkisel oldugu için olabilirmi acaba cunku baya sulandı az koymama ragmen

sadece bitkisel şampuanlarda mı öyle yapıyor acaba benim kardeşimde bioblasın içine çam terebentin koymuştu daha çok yağlanıyordu saçları :KK14:istersen şampuanını değiştir eğer yağlanmaya bi faydası yoksa pantene in var yağlı saçlar için şampuanı mesela ya da clear bunları kullandın mı daha önce?

Bu yağlanma beni deli ediyor :KK34:
Head shoulders dışında başka şampuan kullanmaya korkar oldum :KK70:
2. günü pek kurtaramayan saçlarımı inatla gün aşırı yıkıyorum.2. gün ise Batiste kuru şampuan candır :KK68:

X