Yakin arkadaşımla kavga ettik haksızmıyım?

Bence arkadasin dediklerin birbirni tutmadigi icin sinirlenmis kuzum (tabi aranizda baska gerginlik olmadiysa)bende dis gorunuse pek bakmam ama bunun ustune de yanima yakissin demem ki cok enteresan bir sozdur o..
Ama kendisi cok tutarli bir insan olsa neyse diycem kendi tipe cok onem verirdi bende hep derdim ki tipte önemli ama en önemlisi karakter hiç bir zaman tip cok onemsiz demedim

Ne kadar büyütüyorsun ya
Benim erkek arkadaşıma da tipsiz diyorlardı ne var bunda
Herkes beğenmek mi zorunda?
Şu erkekler için birbirinize düşmeyin
Adam bırakır gider yine arkadasına kalırsın

Ne kadar büyütüyorsun ya
Sen ne sacamliyorsun konu ona tipsiz demesi degil bana diyoki sen ona bile baktın bunun neyini begenmiycen beni aşağılıyor orda anlamyormusun

Sen ne sacamliyorsun konu ona tipsiz demesi degil bana diyoki sen ona bile baktın bunun neyini begenmiycen beni aşağılıyor orda anlamyormusun
Hoop ağır ol bakalım
Saçmalıyorsun falan ne oluyoruz ?
Büyütme dedim
Seni aşağılamamış bu kadar alıngan olma
Ayrıca arkadaslışını kes o zaman kızla
Ne var bu dediğinde
Alınganlık takıntıyla hayat geçmez
Ben Güler geçerim ne olucak sanki
Hemende havaya girme
Adam bırakır gider kalırsın bu sefer arkadasından da olursun

Hoop ağır ol bakalım
Saçmalıyorsun falan ne oluyoruz ?
Büyütme dedim
Seni aşağılamamış bu kadar alıngan olma
Ayrıca arkadaslışını kes o zaman kızla
Ne var bu dediğinde
Alınganlık takıntıyla hayat geçmez
Ben Güler geçerim ne olucak sanki
Hemende havaya girme
Adam bırakır gider kalırsın bu sefer arkadasından da olursun
Senin algida problem var beli oldu herkes senin kadar piskin olamiyor demek ki naprsn

Ne kadar büyütüyorsun ya
Sen bana erkekler icin birbine düştü diyemezsin tamam mi konu o degil konu beni aşağılıyor sen o kadar cirkinlere bile baktn bu ccgumu sorguluyorsun diyo sana erkek olsin farketmez demeye getiriyor anlamiyormusun sen bunu

Sen bana erkekler icin birbine düştü diyemezsin tamam mi konu o degil konu beni aşağılıyor sen o kadar cirkinlere bile baktn bu ccgumu sorguluyorsun diyo sana erkek olsin farketmez demeye getiriyor anlamiyormusun sen bunu
Çirkin neye göre kime göre
Ben sevdikten sonra kimseyi sallamam banane
Çirkin bir adamla oldu desinler banane
Bu kadar takılma demek istiyorum
Rahatsız oluypesan arkadasından görüşme konuşma olsun bitsin
Bu ne sinir yani
Yaşına veriyorum

Bence arkadasin dediklerin birbirni tutmadigi icin sinirlenmis kuzum (tabi aranizda baska gerginlik olmadiysa)bende dis gorunuse pek bakmam ama bunun ustune de yanima yakissin demem ki cok enteresan bir sozdur o..
Katılıyorum bu yoruma.
Bende tutarsız insanlardan hoşlanmam

birbirine erkek fotoğrafı atıp "nasıl kanka" yazmak lisede kalmadı mı ya?
konuştuğum erkeğin tipini de bir zahmet yakın arkadaşıma sormayayım
beğense hoşuma mı gidecek ya da arkadaşıma beğendirmeye mi çalışacağım
komik :-)

Selam arkadaşlar bu kiz benim 7nci sınıftan beri arkadşım normal konuşyorduk bir sey yoktu ortada benden hoslanan bir cocuk vardi kizlar arasinda olur ya çocuğun fotosunu attim ve nasl knka dedim sonra bana önemli olan tıp değil karakter sen öyle derdin hep dedi ama yanimada yakışsn az dedim gülücük koydum sonra birden eski ilişkilerimi acti sen bunla bile sevgili oldun iste o cocuk cok tipsizdi onlara bakyorsun da bunun tipini mi soruyorsun gibisinden aşağıladı yani beni birde hahha diye gülücükler atarak sonra dedim ne tersler konusyorsun hayırdır senin erkek zevkin bana sorma o zman dedi cok sinir oldum bende her yerden engelledim bu dedihim şahıs bi iki kez daha yapmıştı bunu haksizmiyim

Haksızsın

Yaşının -18 olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam...🤣

X