yaklasik 7 yillik iliskim ve ben artik yiprandim...

dengesizhayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2016
1
1
33
uzun olacak ama hepsini anlatmak istiyorum...
evet yaklasik 7 yillik bir iliski ve önceden hic olmayan bir kirginlik. ve sigara icmeyen alkol icmeyen Adam onada basladi. günlük iciyor. babasida beni cok seviyor... kendiside dedi...
beni gercekten cok seviyordu ben kendim de bilyordum ve kendiside herkese beni anlatmis bastan beri kapi komsu herkes beni biliyor... millet diyormus gel benim kizimi al diye bu hep diyormus benim var asla birakmam. herkese hep beni örnek göstermis ve hep beni anlatmis. hic ayrilmadik onca yilda. hic süphem yoktu baskasi var diye. kendisi dizi setinde calisiyor. cok yoruluyor. maasinida düzenli almiyor.ben ona hep hem maddi hem manevi cok destek oldum. seven insan yapiyor iste... kendi salakligim ama insan iste sevince deliriyor:'( birlikte olduk. cok güvendim, evlenecektik. simdi kizan olacak ama severek güvenerek yaptim maalesef. erkeklerde kimse bakmiyor hep bz kadinlarda belli oldugu icin yükleniyorlar o Kadar... her neyse gecen sene hic bilmedigim bir konu yüzünden unuttum cidden küstük bana yazmadi sonra ben askta inat olmaz deyip aradim 3 hafta görüsmedik kendisi ama hep gizli numara ile ariyordu beni. ve önceden küstügümüzde hep o arardi özür dilerdi... kasimda gecen sene durduk yere aradi ve cok aglamisti telefonda durduk yere ne oldu dedim seninle hayallerim vardi bilmem ne deyip kapatti cok agladi ama,... iste ocaka Kadar görüsmedik sonra aralikta ne olduysa. ben aradim ve sen beni gizli numara ile ariyorsun demi dedim. kizdi bir bagirdi seni istemiyorum artik sogudum senden falan. bende kabullenedim cok mahvoldum ilk ayriligimiz ve ilk defa bana öyle davrandi. o benim aglamama üzülmeme dayanamazdi hic simdi ise takmiyor. benimki bide evde herseye bakiyor herseyi o karsiliyor babasi uzatktan calisiordu.hata olabilir ama cok kostum pesinde martta yanina gittim baristik sen benim herseyim hayatimin anlamisin falan dedi. halasida vardi... onada hep beni anlatirmis onun gibisini bulmam falan demis hepsine iyiki onu tanimisim... sonra hersey güzeldi ve benimki haziranda amcasi gile gitti kuzeninin dügünü oldu ordada iki hafta boyu hersey güzeldi. sadece gitmeden önce issiz oldu... ordada durduk yere yine degisti bir tuhaf davranmaya basladi... ailesi ilede cok tartismalari oldu herkes üzdü kirdi. bunalmisti bayagi bir. sürekli diyordu zaten bunaldim sikildim herseyden diye...ve kuzeni yani halasinin kizi evlenen, en iyi arkadasini buna tanistirmis benimkinin yasi 26, kizda benimkinin kizkardesinin yasinda 17 yasinda.iste benimle yine arayi bozdu bitti dedi. orda o kizla görüsmüs tabi ben yine perisan nasil olur diye. aileside cok kizmis kendisinecünkü herkes beni biliyordu. ordada herkesle birbirine girmis. kizada benyapamiyorum 7 yillik konustugum var deyip birakmis...sonra ben eylülde dayanamadim yanina gittim konusmam gerekiyordu... ve beni görür görmez yine eski sekline Döndü ben seni asla birakmam biz evlenecegiz falan dedi... ve ondan sonra yine hersey normallesti. simdi ise yine issiz borclari falan varmis yeniögrendim, askerligi duruyor daha.. babasida issiz. yine bunaldim deyip Durdu. ve yine bana seni istemiyorum sikildim dedi. bir hafta icinde yine ne yazdi ne birsey bende hep diyordum yani ne oldu neyin varbaskasi mi var diye. yok ama bilmem hersey yok oldu hersey cok oluyor yapamiyorum dedi. ara vermemizi istedi. 2-3 ay bekle dedi ben seni birakmam. bu hikaye seninle basladi seninle bitecek diye. iste bir gün ayri kaldik yine yazdi ve yine tuhafti. bende dayanamadim ne oluyor dedim. cocuk oyuncagi ettin iyice dedim. yani durduk yere agzina gelen herseyi saydi bana. istemiyorum artik dedi... neler vurmadi ki basima... ama bu sefer hic kirilmadigim Kadar kirildim cünkü neler neler demedi ki bana. iste o günden beri aglayamiyorum istesemde. ertesi gün aksam aradi whatsappe gel diye ikimizde engellemistik. ne oldu hayidir dedim. yok bilmem ölürüm sana Kurban olurum falan dedi bende cok kirdin beni anlatamam yazdim sadece. oda biliyorum yazdi ve yine basladi ölürümlere Kurban olmalara... ertesi gün ise yine cok Nadir yazdi. bende artik yter dedim. git yoluna bu böyle olmaz dedim kararini ver artik. ve yine basladi ara verelim demeye. yok ck sogumusta ara verelim belki öyle düzelir dedi korkma bundan öte sogumam falan. bende ara vermek ne ya sacma ozaman tamamen bitsin dedim. niye dün aradin ozaman bitmisti zaten dedim. yok biilmem dedgi lafar icini acitmista onda bunuda durduk yere gece Saat 4 de yazdi bende uyuyamiyordum zaten aradi bi bagirdi. hayatimi mahvettiniz dedi istemiyorum artik. evdekiler de uyanmis bagirtisindan onun sucunuda bana Verdi. o günden beri iki gün olacak böyleyiz. annesiyle gürüsüyorum hic iyi degil diyor kizkardesine dün demis icimden intihar etmek geliyor. ve annesinin en yakin arkadasionunla hep beni konusurmus ben onunla evlenecegim onun gibisi yok demis hep. dünde onlara oturmaya gitmisler oda demis insallah sende Selinile evlenirsin birsey dememis sadece onuda mahvettim zaten demis susmus. ben ona hep destek oldum olurumda istemiyor o beni kaybetmeyi ve kirmayi tercih etti. bilemiyorum neden böyle yapiyorlar onca yilima yazik:KK43: hic böyle degildi bana karsi... cidden vazgecti mi benden sizce?:KK43: benim icimi paramparca etti herseyimi aldi. vicdani nasil el veriyor anlamiorum... bu ara verme huyunada gicik oldum artik iyice. ara vermek neyine yariyor ki. daha cok uzaklasir insan. ne icin bitirmiyor tamamen ara istiyor. ne icin o Kadar iyligim dokundu bu laflari saydi bana... anlam veremiyorum artik hic birseye. sevmedi mi hic kullandi mi diye düsünüyor insan

Son düzenleme:
Sevgili dengesizhayat durumun cok zor, malesef bu konuda sana yardimci olamayacagim :KK43:
Her sorunun cevabini biliyoruz aslinda ama gerçek oldugunu kabule yanasmiyoruz...
dualarima dahilsin

anladıgım kadarıyla senden her ayrıldıgında ıkı guzel lafına bakıp affetmıssın anlıyorum birlikte olmus olabilirsin ama kendını de dusunmek zorundasın sevgı bıyere kadar ustelik senın anlattıklarına bakılırsa senı sevdıgını hıc dusunmuyorum seven ınsan vazgecmez kendın de demıssın maddı manevi yanında oldum dıye bence senı haketmıyo. yazdıgında ona gerı donme bi sure belki kaybedicem korkusu yasar ınsanlar kac sene sonra bosanıyorlar böyle ne ıstedıgı belli olmayan bırıyle bi gelecek kurulamazkı üzülen sen olursun canım:/

X