Yakup Avşar'ın benim için tasarladığı burun

sonunda yaaa sagol supergirllcüm demek isteidgim daha dogrusu dedim seyleri izah ettigin icin:)

gayos uzatmanin manasi yok dedigim halde daha tartismayi sürdürüyosun

Son düzenleme:
cnm sus dedım daha ne dıım susmuosn ama =))) bakk heralde sen son msjı ben yazım moduna gırdınn tmm yaz ızın verdmm bundan snr ne yazsan cvp atmıcamm oldumu bıtanemm=))

sende savunma moduna gectin anlasilan :teselli:

Son düzenleme:
Dün gece ne olmuş böyle resmen kavga çıkmış. Bende 45 tane yorum var diye heycanla açtım topiğimi. Kızlar kim ne demişsse demiş karşılıklı tartışma haline gelmesin lütfen. Burası çok yararlı bir site. Eleştiriler, yorumlar, tavsiyeler hepsi çok güzel. Bir çok kişi dokturuna bile karar veriyor bu sitede. Burnum için more and more yorum want ben:)

canim bence cok pahali benim burnumda seninkinin seklindeydi ameliyat oldum sana tasarladigi burun gibi oldu simdi artik butun doktorlar dogal düz estetik oldugu belli olmayan burunlar yapiyor ben 4500 e yaptirdim dora hastanesi fatih dagdelen istanbulda

bencede çok yüksek.sadece isim yapmış diye bukadar paralar ödemek çok mantıklı değil.aynı hataya zamanında bende düştüm.şimdi ikincisini olmak zorunda kalıyorum:KK43:

selam

Bana özelden yazan arkadaş, nickinide maalesef şuanda hatırlamıyorum, Siteyi fazla iyi kullanmayı bilmediğim için eski okunmuş mesaj nasıl okunuyor bilmiyyorum. Mesaj atma hakkım henüz olmadığı için burdan cevap yazıyorum kendisine

Yakup bey çok pahalı bir doktor senden de küçük bir servet istemiş. Revizyon ameliyatlarında daha yüksek fiyat istiyor. Ben sadece ön görüşme yaptım , kıkırdak alma durumu falan yok. Benim ilk ameliyatım olacağı için böyle bir şeye gerek yok. Bence bu saatten sonra parayı kafana takma artık. ıkinci kez yaptırıyorsun ve üçüncüyü yaptırmamak için en iyisi yapılmalı bu defa sana. Ben Emre ılhan ile görüşeceğim bu haftasonu. Emre Bey revizyonları 5.000 tl ye yapıyormuş. Keşke biraz daha araştırsaydın. Ama dediğim gibi herşeyini ayarladıysan fiyatı artık kafaya takma, sadece sonucun güzel olmasını dile

emre bey revizyonda cok basariliymis burda tumena diye bi arkadas var iki kez basarisiz bi ameliyat gecirmis dedigine göre cogu doktor ücüncü ameliyat oldugu icin sicak bakmamislar yapamayiz fln demisler ama emre ilhan yapmis ben gördüm burnunu cok hos duruyodu
bide cevoo diye bi arkadas var ona cok üzülmüstüm doktoru burnunu mahfetmis albümünde fotolarida var zaten oda emre ilhana olcakmis sabirsizlikla cevoonun ameliyatini bekliyorum bu arada onunda 3üncü ameliyati olcak

Fstkcım ınşallah bir iki aya kadar olmayı planlıyorum...Evet Emre bey çok başarılı bir doktor ve muayenehanesinde yeniden yaptığı revize ettiği burunları bana gösterdiğinde boşuna üzüldüğümü anladım..Çok umutluyum ınşallah..ılk kez yaptığı burunlar da çok şanslılar ameliyatını açıkteknikle yaptığından, görerek çalıştığını ve düşme riski olmadığını izah ediyor ve burada yaşayan canlı kanıtları mevcut...Burun ameliyatları ne yazık ki, sonuçalrını 1-2 sene sonra gösteren operasyonlar..Çok dikkatle düşünmek ve karar vermek lazım...Benim ilk ameliyatım kapalı teknikle yapılmıştı ve ilk 1 sene muhteşem gözüküyordu..Sonra yavaş yavaş yerçekimine bıraktı kendini...düşme durmuyo belli bir hızda devam ediyo ve beş senenin sonunda burnum artık ağzımın içine girecekti neredeyse...Sonraki revizyon ameliyatım yani ikincisi tam bir talihsizlikti...Başka topiclerde çok yazdım..Böyle işte...Şimdi üçüncü ameliyatımı olacağım ve bunu yapabilecek en iyi doktoru bulduğuma inanıyorum..Fstkcım ameliyattan sonra bir sürü fotoğraf ekliycem...Herkesle paylaşıcam sonucu..Öpüyorum seni....

zemuszemus sabirsizlikla bekledigimiii biliyosuunnn zemuszemus
simdiden hayirli olsun cnmmm bayanssulusmile güzel burnusuna kavus ve göster bize opuyorumnanaktan
aa ne zmn görüstün emre beyleee tasarim yaptimi? gerci yaptigi tasarimlari vermiyomus öyle duydum :bbo:
burnun 6 ayini doldurdumuu??

Canım burnum 7. ayın içinde şimdi..Emre beyle 21 ocakta gidip görüştüm..Tasarım yaptı ve tahminimden de güzel bir tasarım oldu..Evet tasarımları vermiyor..Gidip muayeneye gören arkadaşlar da çok beğendi...Ben işlerimi ayarlayıp bir kaç ay içinde bu işi bitirmeyi planlıyorum..En az 1 hafta yada 10 gün kalmam gerekiyor ıstanbul'da...Ona göre işlerimi ayarlamalıyım..Tamponlar ne yazık ki 8 gün kalacakmış..ıçerdeki perforasyonun (deliğin) kapanması için...mafoldumben Çok zorlu olacak ama güzel olacak ben inanıyorum. Öyle işte canım sen ne zaman olacaksın? Yazındı ama tarih belli oldu mu? Aynı şekilde bende seni çok merak ediyorum fstkımopuyorumnanaktan

valla sevindim 7nci ayina bile girmissin:)bende daha zamanin var diye düsünüyodum, sonunda güzel burnuna kavusabileceksin, herkes senin albümünü fotolarinla doldurmani bekliyo:)
olsun yaa 8 gün kalsin yeterki sonuc istedigin gibi olsun:) hem böyleliklede hickimsenin umutsuzluga kapilmamalari gerektiginide göstermis olcaksin:)
keske verse tasarimlari cok merak ettim acaba nasil oldu:)
yok valla henüz belli degil ama eger olabilirsem kesin agustosta olcam, olamazsam seneye kalcak akannehir

mrblr, bn de 1den çok ameliyat olanlardanım maalesef :sinifsinif:

Yakup bey hakkında yorum yapamam, ne görüştüm ne de ona ameliyat olan birini tanıyorum ama revizyon için Emre beyle görüştüm ve çok pozitif bir insan, moralimi düzeltti, anlayışlı, aklına takılan herşeyi sorabiliyorsun..

fiyata gelinde, bence çok rahat veremiyeceksen bu meblayı, bir daha düşün derim
bn son ameliyatımın ücretini buldum buluşturdum, çokk uçuk olmasına rağmen. aman bu adam iyiymiş, olsun da bitsin, napalım veririz dedim mafoldumben maalesef, hata yapmışım.

reklamla olan işler değil bunlar. önemli olan dr.un kendini adamışlığı,
dr.unla iletişimin iyiyse, Yakup bey'e güvendiysen ameliyatını ol ama iyiymiş fiyat da bu napalım diyorsan sakın derim. Benim canım yandı, iki kelime etmek mümkün değil DR.mla, parayı aldı işi bitti, ne yapabiliriz diyorum (suçlu psikolojisi olsa gerek) sinirle bir ameliyat daha, olur öyle, hata fln yok!! önceki halin çok kötüydü.... diyor utanmadan

tabii bir kez daha belirteyim ki Yakup bey'e değil lafım. Eminim çok iyi bir dr.dur,
ama en önemlisi tanınmışlık değil, iletişim. Açıklıkla ve rahatlıkla iletişim kurabildiysen hiç kuşku duyma

umarım istediğin gibi olur herşey, kimsenin canının yanmaması dileklerimle

sevgiler...

Son düzenleme:
Fıstığın tasarımını daha çok beğendim ve yüzüne yakıştırdım açıkcası.. Doktorlar doğal burun derken kimseye kavis yapmamaya başladılar ben böyle düşünüyorum. Kavisli ama doğal bir burun olamaz mı ? bence olur ben çok gördüm önemli olan doğru doktoru seçmek.
Yakup Avşar'a gelince marka olduğunu düşünmüyorum, daha farklı düşüncelerim var fakat burda ikinci bir tartışma ortamı yaratmak istemediğim için söylemiyorum. Yüzün bütününe baktığında sana kavisli burun çok yakışmış tekrar söylemek istedim. Şimdiden geçmiş olsun, herşey gönlünce olur umarım.a.s.

bende yakup bey diyenlerdenim ama bana gorede parasi fazla,kapali taknik kullandigi icin kisa surede iyilesmek fikrini seviyorum galiba,birde ben etrafimdakilere soylemicem,sadece esim bilcek,o yuzden hemencecik iyilesmem lazim,ahh su para yokmu nasil olcak bilmiyorum,bu arada freetalking burunlarimiz benziyo,yakup beyin yaptigini begendim diger arkadasin tasarimida cok guzel ama benim gibi hiic belli olmasin diyenlerdensen yakup beyinkini secebilirsin

X