Yalan mı söyledim? Silikon? Napıcam :(

yenibirsayfa00

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2023
207
-26
Kızlar selam çok kötüyüm.
Benim göğüslerim ergenliğimden beri dümdüzdü ve kafama çok takıyordum. 20 yaşımda 250 cc lik (yani gerçekten çok doğal ve diri duruyor) silikon taktırdım.
Geçen gün erkek arkadaşımla plaja gittik. Aşkım fiziğin çok güzel ya silikonlu gibisin deyip şakaya vurdu. Ben de hahahah doğal falan dedim kapandı konu. Kendimi çok kötü hissediyormuş silikon olduğunu söylemek istemiyorum kendim için yaptırdım. Hesap verme zorunluluğu da hissetmiyorum. Ama sizce yalan mı söylüyorum? Onu çok seviyorum gelecek düşünüyoruz. Sizce sorun olur mu :KK43: (elleyince anlaşılıyor :KK43:( )

Haklısınız ama napıcam? Söylemezsem sizce sorun olur mı? Ama bu konu gerçekten çok taktığım bişey bunun için Ankara’ya gitmiştim :KK43:(
Elleyince anlasiliyor diyorsun, ciddi düşünüyoruz diyorsun.
Sence söylemezsen sorun olmayacak mı?
Bence unut konuyu gitsin, ilişkiniz ilerledikce - kendini tamamen açacak kadar yakın hissettiğin vakit söylersin

Elleyince anlasiliyor diyorsun, ciddi düşünüyoruz diyorsun.
Sence söylemezsen sorun olmayacak mı?
Bence unut konuyu gitsin, ilişkiniz ilerledikce - kendini tamamen açacak kadar yakın hissettiğin vakit söylersin
Yok unutamam kafama çok taktım. Zaten takıntılı biriyim göğüslerimi de çok takardım. Eğer ilerde ellerse tabi ki anlar ama o ana kadar söylemek istemiyorum. Sizce sorun olur mu?

Peki napıcam şu an gerçekten o an öyle çıktı ağzımdan ve asla söylemek istemiyorum sizce sorun olur mu? :KK43:((
Çok mu belli oluyor de 😂 ordan anlat .. yalan söyleme de ne dersen de bence gelecek düşündüğün birine karşı ileride işler ciddiye bindiğinde vs demeyecek mi bu o zaman ben ima etmiştim neden doğruyu söylemedin diye benim güvenim kırılırdı biraz tabi bu kişiye göre değişir bende güven eksikliği olduğu için de böyle gelebilir

Çok mu belli oluyor de 😂 ordan anlat .. yalan söyleme de ne dersen de bence gelecek düşündüğün birine karşı ileride işler ciddiye bindiğinde vs demeyecek mi bu o zaman ben ima etmiştim neden doğruyu söylemedin diye benim güvenin kırılırdı biraz tabi bu kişiye göre değişir bende güven eksikliği olduğu için de böyle gelebilir
Anladım ama kalan her konuda gerçekten dürüstüm tek bu konu benim en takıntılı olduğum konu ve gerçekten asla söylemek istemiyorum. Evlenince öğrense sorun olur mu sizce?

Anladım ama kalan her konuda gerçekten dürüstüm tek bu konu benim en takıntılı olduğum konu ve gerçekten asla söylemek istemiyorum. Evlenince öğrense sorun olur mu sizce?
Tabii ki sorun olur.
Düşünsene mesela mavi gözlü bir adamla sevgilisin, bakıp bakıp aynı ona benzeyen maviş bebekler doğurduğunu hayal ediyorsun. İlk gecenizde adam banyoya gidiyor lensini çıkartıyor, koyu kahve gözleriyle karşında.
Üstelik daha önce 'askim gözlerin okyanus gibi, çok güzeller. Sanki lens' dediğinde 'hahaha dogal' diye konuyu kapatmisti.
Ne hissedersin?
Ya da sırma saçlarını sevdiğin adam protez saç taktirmis, arasıra çıkartıp Yenisini takıyor 😂 yani daha önceden gerçeğini dinlemek istemez miydin, kandirilip evlenmektense?

X