Yalancı programı

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.341
18
41
Diyelim ki bazı insanların bilgisayarınızda çalışmasını veya dosyalarınızı karıştırmalarını istemiyorsunuz. Bilgisayarı kilitlemek bir çözüm ama o zaman karşınızdaki alınabilir. Bu program çalıştığında ekranınızı kilitler fakat öyle bir kilitler ki hiç kimse neyle uğraştığını anlamaz. Yalançı programını kullanarak kimseyi kuşkulandırmadan bilgisayarı kilitleyebilir ve kimsenin farkında olmadan kilidi açabilirsiniz.

Programın temel mantığı karşısındakini aldatmak ve bilgisayara çalışmıyor süsü vermektir. Böylece yabancı kişiler bilgisayarınızın karşısında oturduğunda farenizi ve klavyenizi kullanamayınca bilgisayarı bozduğunu sanacak ve hemen karşısından kalkacaktır. Bilgisayarı normal hale getirmek için önceden belirttiğiniz parolayı yazmanız yeterli. Parola yazmanız için metin kutusuna ihtiyaç yoktur, sadece klavyede yazmanız yeterli. Bu sayede karşınızdakiler kuşkulanmayacak ve sizin parolanızın ne olduğunu anlayamayacaklar.

INDIRşutarafagitti
 

my_daisy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
52
0
41
programı indirdim ve çalıştırdım ama bütün sahaları doldurun diye bir uyarı var secenekleri işaretlememe rağmen çalışmıyo nasıl çalışması gerektiğini anlatırmısınız...
 

bulancak28

Sosyologia
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2010
4.777
1.245
32
güzel bi programa benziyor
deneyeyim
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-03-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 28 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudundaki yağ oranının %2-%3 den %8 e yükselmesi yaklaşık 8 hafta aldı. Doğum öncesi gelişimin sonunda, bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15'de sabit kalacaktır. Bu koruyucu yağ dolgusu doğumdan sonra bebeğinizi sıcak tutmaya yardımcı olacaktır. Artık doktorunuzla haftada bir randevularınıza başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın