Yalancı sevgilim

Kesinlikle hemen ayrilmalisin o adamdan. Otele mi gecersin apartanı geçer ne yapacaksan yap bir an önce topla esyalarini çık. Kendine bu eziyeti neden yapıyorsun.
Sen böyle davrandığın sürece o adam için zaten hep ikinci planda kalacaksın. Günün birinde terkedileceksin.
Aldatılan sensin ve hala ayrılma kararını ona mi bırakıyorsun resmen yalvariyorsun adama ayrilmasin diye
O tinder hesabı dediğin iğrenç bir uygulama kesinlikle o kadınlarla buluşup yatıyordur o uygulamanın amacı bu zaten.
O adam 50 yaşına da gelse 18 yaşındaki kızlar bakmaya devam edecek. Sapık çünkü.

Youtubeden Adil Yıldırım ın videolarinı dinlemeni tavsiye ederim.

Arkana bakmadan kaç. Sen değerlisin o adam hakkında ışte bulur bir sürü kız diyorsun ya bulamiyorki şuan seni yanında yedeginde tutuyor.
Senin yerinde olsam bugün bir apart otel motel birşey ayarlar çıkar giderim ve bir daha bu adamın yüzüne bakmam.
Tinder hesabı kullanan, ısrarla silmeyen adamdan (pardon adam demisim terliksi hayvan) hayır mi gelir Allah aşkına eski sevgilisi alsın tepe tepe kullansın tabi alırsa böyle mikrop bir adamı kim ısterki
Terliksi hayvanlara hakaret sayılır bu :KK70:

Sizce diğer kıza arayıp her şeyi anlatmalı mıyım
Öyle bişey yaparsam ne olur
Kız başka şehirde hiç bişeyden haberi yok ki
Şu eski sevgisine mi? O kadar çok kız var ki.
Bence kızı ara adamın her türlü pisliğini anlat. Ama öncesinde terket o adamı sonra ararsin.

Sevgili konu sahibi,
Bunun size yararı ne?
O kişi hiçbirinizi sevmiyor.Bunu göremiyor musunuz?
O kızdan ayrılsa kabul mü edeceksiniz?

Lütfen ya lütfen biraz aklı selim düşünün.

Ben olsam elim boş gitmezdim tüm sistemini çökertirdim adamın. Buna adam da denmez "bozuk Y kromozomu". İnstagramdan fake bi hesap aç diğer kızların hepsine ekran fotosu yolla herkesle yazışmasını hepsine toplu olarak gönder. Bunu yaparsam beni rahat bırakmaz diyorsan aynı fotoları kendi kişisel kullandığın hesaba da yolla başkası atmış gibi😁 sonra evden çıkmadan son hamle adamın telefonunu balkondan aşağı at 😂 yine içim soğumadı da hadi neyyyssse. Sana gelince bayağı bayağı gururunu peynir ekmek yapıp yemişsin yazık çok yazık. Bu saatten sonra kimi bulsan bundan iyidir. Bir gece daha kalma o evde.

Sen önce herifi bir terket anacığım ne yapacan diğer kıza söyleyip. Benim bir ib.e sevgilim var beni sevdiğini söylüyor ama sizi de seviyormuş. Sonra diğer kızlar da var çağla ve Özge onları da seviyor. Hep birlikte seviliyoruz :KK45: mu diyeceksin?

Ben olsam elim boş gitmezdim tüm sistemini çökertirdim adamın. Buna adam da denmez "bozuk Y kromozomu". İnstagramdan fake bi hesap aç diğer kızların hepsine ekran fotosu yolla herkesle yazışmasını hepsine toplu olarak gönder. Bunu yaparsam beni rahat bırakmaz diyorsan aynı fotoları kendi kişisel kullandığın hesaba da yolla başkası atmış gibi😁 sonra evden çıkmadan son hamle adamın telefonunu balkondan aşağı at 😂 yine içim soğumadı da hadi neyyyssse. Sana gelince bayağı bayağı gururunu peynir ekmek yapıp yemişsin yazık çok yazık. Bu saatten sonra kimi bulsan bundan iyidir. Bir gece daha kalma o evde.
Bu dediklerinin yasal yaptırımı var malesef

Konuyu okuyunca aklıma şu soru geldi. Madem aldatma konusı da bu kadar geniştin önceki sevgilinin günahı neydi. Sen aldatılmıyorsun arkadaşım aldatılmak böyle birşey değil sen bildiğin salak yerine konulorsun ve sende bunu bile bile devam ederek adamın senin hakkındaki düşüncelerinin doğru olduğunu düşündürüyorsun. Yok adam söylese gidermişte adam seni evde hizmetçi yapmış muhtemelen cinsellikte yaşıyorsunuz. Diğer kızlada rahat rahat istediğini yaşıyor seni şu durumda niye bıraksın. İlerde senle işi kalmayınca bırakır zaten. O zaman daha mı iyi olacak. Önce kendine bir ev bul sonrada bir psikolog. Sen kendini elin adamının önüne paspas edersen sonra o adama neden üstüme bastın diyemezsin. Kendine değer vermezsen başkası niye versin. Git kendine yeni bir yaşam kur kendine azıcık değer veriyorsanda bu adama selam bile verme.

Bu dediklerinin yasal yaptırımı var malesef
Mesaj atarsın ararsın istersen yöntem yok. Bu adamdan sana hayır yok uçkur düşkünü belli. Ve hala ona soruyorsun. Bi kızı yakalamışsın ve hala başka var mı diye bakınıyorsun. Kaç kaç tane kadın çıkacak meydana bir tane yetmedi mi ayrılman için. Bugün sokakta da kalsan bırak çık. Kadınlık gururun da mı yok. Elin iti için bu çaba neden? Fıstık almışsın bir de b*k yedirmek yerine. Ve bence bu adam seni cinsel olarak da kullanıyor.

sen de farkındasın adamın ne mal olduğunu.ama bizden gelecek tesellilere ihtiyacın var biliyorum.
ben de o zamanki sevgilime benimle görüşüyorsan artık uygulamayı sileceksin dedim, ya da uygulamada takıl ben seninle görüşmeyeceğim bu süreçte dedim. o an açtı sildi. şu anımızı mahvetmeyelim yalanları nedir? sen çocuk musun ki buna izin veriyorsun. ki artık öyle bir noktaya gelmiş ki iş, sen hep kontrol etme gereği duyacaksın.

gerçekten buna mı layık görüyosun kendini?

Cinsellik yaşamıyoruz
Diğer kızla da yaşamıyo
O kız kanser ve başka şehirde yaşıyor
Konuyu okuyunca aklıma şu soru geldi. Madem aldatma konusı da bu kadar geniştin önceki sevgilinin günahı neydi. Sen aldatılmıyorsun arkadaşım aldatılmak böyle birşey değil sen bildiğin salak yerine konulorsun ve sende bunu bile bile devam ederek adamın senin hakkındaki düşüncelerinin doğru olduğunu düşündürüyorsun. Yok adam söylese gidermişte adam seni evde hizmetçi yapmış muhtemelen cinsellikte yaşıyorsunuz. Diğer kızlada rahat rahat istediğini yaşıyor seni şu durumda niye bıraksın. İlerde senle işi kalmayınca bırakır zaten. O zaman daha mı iyi olacak. Önce kendine bir ev bul sonrada bir psikolog. Sen kendini elin adamının önüne paspas edersen sonra o adama neden üstüme bastın diyemezsin. Kendine değer vermezsen başkası niye versin. Git kendine yeni bir yaşam kur kendine azıcık değer veriyorsanda bu adama selam bile verme.

Bacım bunca şeye rağmen bırakmayıp devam edeceksen (sözde) adam kişisinin p*nisine senin de gururuna sağlık diliyorum ikinize de en çok bunlar lazım olacak:silah:

Yarıya kadar okuyabildim cünkü cok sıkıcıydı
Sürekli siz bişeyler buluyorsunuz sonra sevgiliniz bagırıp cagırıyor,siz sırf ayrılmamak için susuyorsunuz
Kusura bakmayın ama bozuk plak gibi hep aynı seyler

X