Yalnızım ve çok bunalıyorum :(

görüyorumki tek değilmişim bende tanımadığım bir şehirdeyim ne arkadaş ne komşu heryer kapı duvar komşularıma gülümsüyorum suratıma ucube gibi bakıyorlar şaşırıyorum iki yıl oldu insaf ya insanlar birbirini unutmuş bende konuşmayı unuttum tabi hıg hıg diycem gidicem bir gün :) size komik gelicek ama kekeme olmaya başladım nasıl ama.. size bişe anlatimde biraz gülümseyin dedim ramazandır içli köfte yaptım komşularada vereyim sevaptır ilk çapraz komşuya tabak hazırladım götürdüm buyrun hayırlı ramazanlar afiyetle yeyin dedim elimdekini aldı soğuk bir sağol ve ardından kapı kütttttttt eve omuzlarım düşük girdim sinirden gülmeye başladım diğer komşulara veremedim elim tabaklara gitmedi :KK70::KK70: içimimi döktüm ne rahatladım ayol yanlız değilsiniz kızlar sirkelenin kendinize gelin (sölemesi kolay kendin yapsana önce hıh )

arkadaslar artık yalnızlıgım bıttı dıyebılırım 5 aylık hamıleyım :KK49: artık sıkılmaya fırsat bulamıcam galıba

aynwn b n de gurbetteym burda da ilişki komşu sıfır y İNSAF senede bir kereee geliyolar ne acayip olmuış insanlar

X