Yalnızlığım Yollarıma Pusu Kurmuş Beklemekte

Guzel ve ıyı nıyetlıysen ve yalnızsan oyle davranırlar.
Erkek arkadasın olsa bu tıpler oyle davranmazdı.
Arkadasında her tehdit edenın dedıgını yapıyor mu baba durumundan bahsettıyse ondan tehdit edebılırler akıllı olmak lazım.

Guzel ve ıyı nıyetlıysen ve yalnızsan oyle davranırlar.
Erkek arkadasın olsa bu tıpler oyle davranmazdı.
Arkadasında her tehdit edenın dedıgını yapıyor mu baba durumundan bahsettıyse ondan tehdit edebılırler akıllı olmak lazım.
Maalesef yapıyor. Teşekkür ederim

4 sene üniversite okudum yurtta kaldım
Bi tane böyle olay yaşamadım ya
Hani marjinal bizdik
Nerelerde okuyonuz siz arkadaşım?
Bu nasıl bi aksiyonlu hayat?

amaan 1.sınıftaki arkadaşlar hep kolpa oluyor zaten. benim de hazırlıkta bütün kurlarda bir arkadaş grubum olurdu şimdi görsem kafa selamı verir geçerim düşününce hepimiz küçükmüşüz diyorum.

ayrıca sürekli kızın saf olduğunu filan anlatmışsınız da o kızın hiçbir şeyi değilsiniz ona sürekli kızamazsınız. yanlışsa da doğruysa da bunu kendisi yaşayıp görsün. uyarın ok ama kıza nedense kızdığınızı hissettim ve böyle bir tepki vermesini de haklı buldum.

Üniversite böyle bişey.insanları en çok bu dönemde tanıyorsun bence.sadece şu tavsiyeyi verebilirim,herkesle mesafeli olun olay çok büyük değilse üstemeyin ki insanlarla daha kötü duruma düşmeyin.ilerde onlardan da değişen olacaktır,anlaşabilirsiniz o zaman.dört sene içinde arkadaş grupları çok değişecektir.

amaan 1.sınıftaki arkadaşlar hep kolpa oluyor zaten. benim de hazırlıkta bütün kurlarda bir arkadaş grubum olurdu şimdi görsem kafa selamı verir geçerim düşününce hepimiz küçükmüşüz diyorum.

ayrıca sürekli kızın saf olduğunu filan anlatmışsınız da o kızın hiçbir şeyi değilsiniz ona sürekli kızamazsınız. yanlışsa da doğruysa da bunu kendisi yaşayıp görsün. uyarın ok ama kıza nedense kızdığınızı hissettim ve böyle bir tepki vermesini de haklı buldum.
Bana kendisi beni uyar dediği için kızıyordum. Çünkü ben fark edemiyorum diyordu. Çünkü bir insan yakın arkadaşınız ise onu uyarmalısınız. Ben sadece uyarıyordum. Kızdığım nokta ise konuştuğu erkeklere benim ismimi geçirmesi

4 sene üniversite okudum yurtta kaldım
Bi tane böyle olay yaşamadım ya
Hani marjinal bizdik
Nerelerde okuyonuz siz arkadaşım?
Bu nasıl bi aksiyonlu hayat?
Siz yaşamadınız ama ben yaşamışım. Ayrıca hiçbir şekilde bunları yaşamak istemezdim. Ama bunlardan daha çok şey yaşadım. Şimdiden üniversite ortamından tiksindim

Hayat bu tatlım hepimiz o yollardan geçtik. Üniversite özellikle her genç kızın mutlaka okuması yaşaması gerekiyor. Sana çok şey katacak. Şu an olumsuz olarak görüyorsun evet öyle psikolojini etkiliyor. Fakat sen farkında olmadan seni büyütecek. Bu süreçte seni yıpratacak hatalar yapmamaya çalış.

üniversite çok gevşek bi ortam. insanları tanımak imkansız. o yüzden herkese mesafeli olmak en doğrusu. zaten yıllar geçiyor kimse kalmıyor. ben bi tek samimi arkadaşla bitirdim üniversiteyi. şimdi onunla bile görüşmüyorum, konuşmuyorum. zamanla kendine yetmeyi öğreniyor insan.
bu arada kimsenin sorumluluğunu alma. düşerler, senden bilirler.

Hayat bu tatlım hepimiz o yollardan geçtik. Üniversite özellikle her genç kızın mutlaka okuması yaşaması gerekiyor. Sana çok şey katacak. Şu an olumsuz olarak görüyorsun evet öyle psikolojini etkiliyor. Fakat sen farkında olmadan seni büyütecek. Bu süreçte seni yıpratacak hatalar yapmamaya çalış.
Teşekkür ederim

üniversite çok gevşek bi ortam. insanları tanımak imkansız. o yüzden herkese mesafeli olmak en doğrusu. zaten yıllar geçiyor kimse kalmıyor. ben bi tek samimi arkadaşla bitirdim üniversiteyi. şimdi onunla bile görüşmüyorum, konuşmuyorum. zamanla kendine yetmeyi öğreniyor insan.
bu arada kimsenin sorumluluğunu alma. düşerler, senden bilirler.
Çok haklısınız zaten artık isim olmaz

Bu nedir yahu yaşlar 10-11 mi yok yani üniversite kazanmış okuyor olamazsınız cidden yani biz o zamanlarda biri bize güzelliğimizlr ilgili laf sokunca kafamıza takardık ya da birbirimize taş atardık biri demiş tehditten kim ölmüş siz demişsiniz ben magazin izlemiyorum haber izliyorum yok birisi demiş yaa sana çirkin mi dediler bana güzelsin dediler ay ne kadar herşeyi kafaya takuyorsunuz. Karakolluk olacak kadar ne yaşadınız saç baş mı yoldunuz? karakolda hep genç erkekler mi var karıştırdınız galiba orası karakol hiçbir memur da gidip kızlarla şakalaşıp görevine yapmamazlık edemez. Yık bir kız arkadaşım öyle yaptı böyle yaptı size ne milletin özelinden ne yaparsa yapsın yanii. Ne biçim üniversite orası anlamadım ben

X