YAN FLÜT ÇALMAK İSTİYORUM !!!!!

Bohemxian

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2021
161
37
23
Öncelikle merhaba.Daha önce hiç müzik aleti çalmamış birisi olarak yan flüt çalmak istiyorum fakat fiyatlar baya pahalı .Bende ikinci el almayı düşündüm ama ağızla çalınan bir enstürman o yüzden hijyen açısından emin olmadım.Ayrıca başka bir şehirde üniversite okumaya gidicem orda ders alma imkanlarına bakıcam . Öğrenciyim ve bu beni zorlayabilir ama merak ediyorum çalmak istiyorum.Sizin fikirleriniz neler ?

Çal da dinliyek. Bayılırım sesine. 👌🏻
Plan program ayarlarsin yaparsin. Öğrenciler enstrüman çalmıyorsa bile hep sosyal, kursa vs. her seye vakit var.
Plan önemli.

Öncelikle merhaba.Daha önce hiç müzik aleti çalmamış birisi olarak yan flüt çalmak istiyorum fakat fiyatlar baya pahalı .Bende ikinci el almayı düşündüm ama ağızla çalınan bir enstürman o yüzden hijyen açısından emin olmadım.Ayrıca başka bir şehirde üniversite okumaya gidicem orda ders alma imkanlarına bakıcam . Öğrenciyim ve bu beni zorlayabilir ama merak ediyorum çalmak istiyorum.Sizin fikirleriniz neler ?
Merhaba, bendeki conductor marka flüt. Ben 2 ay önce 1300 TL’ye almıştım ama şimdi biraz artmış fiyatı.
Evimize yakın bir sanat merkezine gidiyorum aylık 500 TL, ben ses çıkarmakta zorlandım ama şimdi notaları tanıyıp basabiliyorum artık. Daha bir parça çalacak düzeye gelmedim ama yan flüt sesi beni benden alıyor. Ben 28 yaşımda başladım bu hobiye, maddi imkanınız varsa eğer muhakkak başlamanızı öneririm.
Terapi gibi..🙏

X