Yanak ve foaller :((((

arkadaşlar ben de merak ediyordum o bölgeye sir ağda yapsak daha mı kötü olur?ben kuaförlerin yaptığını görmüştüm.mesela pudralı ağda yapsa koyulaşır mı yada kalınlaşır mı ki?

ben yaptırıyorum benim fualler sarı sarı ama uzun bir araya gelince siyah gibi duruyodu sinir oldum bigün lazer yaptırım dedim lazer sarı olduğu için görmez dediler iğnelidende korktum vurdum sire ama ne oldu sonra çoğalmıyo korkmayın aynı eskisi gibi çıkıyo ama cildimi sir tahriş etti sivilce çıkarttı kıllı kalması benim için daha iyiydi anlicanızz....

Arkadaşım yaptırıyor vede memnun bende düşünüyorum.Şubatta randevusu var onunla gidip konuşacam bakalım.İğneli epilasyon.......

Lazerli olmaz çünkü ince tüyleri görmüyor.Arkadaşımın yüzünde hiç lekelenme olmadı bende o yüzden teredütteydim gidip kendim konişim hijyen şartları,fiyat beni tatmin ederse başlarım.........

koltu altı ve dudak üstüne lazer epilasyon yaptırıyom vede memnunum.

hormon problemi olunca lazer yapılmıyo muymuş???bende de hormon bozukluğu var da:S e nolcak o zaman..çaresi yok mu şimdi..ben tedavi için bi şey yapmadım henüz ama senin bi bilgin var mı??

lazer epilasyonun fiyatı faydaları ve yaş sınırı hakkında biraz bilgi verebilrr misin?bi de ne kadarda bir çıkıyolar azaldılar mı??

geçen gün sir ağdayla aldım yüzümü,çok acıdı
sanırım kendim yapmamlıyım,kuaföre filan gitmeliyim...
ya da ilk kez diye mi bu kadar acıdı acaba*
bi de yüzümde küçük küçük sivilceler çıktı hep sizce bunlar nasıl geçer yamafoldumben

bende de olmuştu iğrenç oluo..geçmiş olsn zamanla geçio normal yara gibi.yine de doktor bi merhem felan verir belki gitsen iyi olur.geçmesine geçer de inşallah iz kalmazfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…