Yandaş yazardan Melih Gökçek’e şok sözler

balbocegi35

Ayı balı bol bulunca orasına burasına sürermiş :)
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
12.192
8.366
Melih Gökçek’in 2 dönemdir tehdit ve şantajla belediye başkanlığı adaylığını elde ettiğini iddia eden Yeni Akit yazarı Asım Yenibahar’dan tartışılacak iddialar: Baktı Başbakan duruma hakim, yavaş yavaş ininden çıktı.
Akit yazarı Asım Yenibahar’ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le ilgili iddiaları çok konuşulacak. Gökçek’in 2 dönem tehdit ve şantajla belediye başkanlığı adaylığını elde ettiğini iddia eden Yenihaber, Gökçek’in metro inşaatında yolsuzluğa imza attığını ileri sürdü ve ekledi: Baktı Başbakan duruma hakim, yavaş yavaş ininden çıktı. Seçim kampanyasında cemaat Melih’e ters bir iş yapmadı. Sonuç nasıl olsa alındı. Artık piyasa yapmanın zamanı! Pişmiş kelle karşınızda!
İşte Yenibahar’ın o yazısından bir bölüm…
Ankara’nın değişmez, değiştirilemez, değişmesi teklif dahi edilemez, ölene dek Belediye Başkanı yine ortaya çıktı. Diyeceksiniz ki, “o hep ortadaydı zaten”.
O mânada değil.
Seçim Ankara’da çok çekişmeli geçti. Sonuçlar hayli geç alındı. İtirazlar oldu. Zat-ı şerif mazbatasını aldı, bir genel başkan yardımcısının bir belediye başkanına bu kadar yağ çekmesi hayra alamet değil bakışları altında plastik kemerini de kuşandı…

DAHA NE KONUŞ HADİ!

Daha ne konuş hadi! Başbakan’a teşekkür et. Halkdan özür dile. Bir değil bin defa!
Melih Gökçek Ankara halkından kırk gün özür dilemeli. Bunun için yüzlerce sebep var. Biz sembolik olsun diye kırk dedik. Melih Gökçek iki dönem dışında gerçek manada hizmet üretmedi, tehtid ve şantajla aday olarak Ankara halkına ihanet etti.
Sanmayın ki Ankara’da son seçimi Melih Gökçek kazandı. Hayır, asla!
İki metro hattını bitirse idi, belki kazanırdı. Sincan ve Çay yolu hatlarını yapmaya başladı… Sadece başladı!
O paralar ne oldu? Bugüne kadar açıklanamadı!

BAŞBAKAN’DAN ZILGIT YEDİ KIVRANIYOR

Ankara’da son seçim baştan sona Başbakan Erdoğan’ın seçimi idi. Millet kerhen, söve saya reyini verdi. Başbakanın bu sonuçtan memnun olmadığını tahmin etmek güç değil. O yüzden Melih kaç zamandır başbakanın resimlerine giremiyor. Bana kalırsa şiddetli bir zılgıt yemiş. Şimdi o zılgıtın unutulması için kıvranıyor.

Melih 17 Aralık’tan sonra neden suskundu?

Ayan beyan ortada! Cemaate, camiaya, paralele en fazla koltuk çıkan peşkeş çeken başkan oydu. İstenenden fazlasını verdi. Fakat, bir sürü yolsuzluk dedikodusu ile sarmalanmış Ankara başkanının cemaatin elinde ses kayıtları, görüntü kayıtları, belgeler olmaması düşünülemez. Melih hem bu sebeple, hem de mücadelenin seyrini tahmin edemediği için ortalıklarda görünmedi, dut yemiş bülbüle döndü.

İNİNDEN ÇIKTI, PİŞMİŞ KELLE KARŞINIZDA

Baktı Başbakan duruma hakim, yavaş yavaş ininden çıktı. Seçim kampanyasında cemaat Melih’e ters bir iş yapmadı.
Sonuç nasıl olsa alındı. Artık piyasa yapmanın zamanı!
Pişmiş kelle karşınızda!

http://sozcu.com.tr/2014/gunun-icinden/yandas-yazardan-melih-gokceke-sok-sozler-487630/