Deri ve Cilt Hastalıkları YANIK İZİ

rosuy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
14
8
24
25 gün önce elimi tava değdirerek yaktım. Doktora gittim ancak hala izi var napmam lazım görsellere bakıp yardımcı olur musunuz 🙏
28B9128D-4F78-4378-86A4-CC775CBADB70.jpeg
53EE77A3-46E8-4A40-867A-47B820477331.jpeg
IMG_4544.jpeg

Etrafı kahverengi içi pembe az pişmiş et gibi çok moralim bozuluyor izi kalır mı

Hala yara içten belli
siz kremlere devam edin
Medicasol izlerde çok etkili
Önümüz yaz mutlaka krem kullanın güneş leke yapar
Sarı kantaron güneş görürse leke yapar dikkatli kullanın gece sürdüğünüz sabah tende kalmasin

doktor krem vermedi mi ki? henüz taze iken eczaneye gidip yara izleri için bir krem alabilirsiniz
bence bir diğer faydalı şey güneşten korumak ve geceleri sarı kantaron yağı sürmek.
Anestol+fucidin ile yazdı doktor bunları başlarda uyguladım sonra kantaron ve madecassol ile devam ettim şimdi fito da ekledim yanına ancak hala kahverengi ve koyulaşıyor

Hala yara içten belli
siz kremlere devam edin
Medicasol izlerde çok etkili
Önümüz yaz mutlaka krem kullanın güneş leke yapar
Sarı kantaron güneş görürse leke yapar dikkatli kullanın gece sürdüğünüz sabah tende kalmasin
Çok teşekkür ederim esila hanım sizce izi kalır mı

Etrafı kahverengi içi pembe az pişmiş et gibi çok moralim bozuluyor izi kalır mı
Aloevera kullanın.Ama şuan rengi eşitlenmez.Yazın hava ısınınca elleriniz güneş görünce renk eşitlenir.Biraz zamn alıyor.Ama büyük ölçüde düzeliyor

Yıllar önce kızgın balık yağı ile elimi yaktım hemen kantron yağı sürüldü inanın kolumda izi bile kalmadı 😐

Kolumu buharda yakmıştım, çok stresli olduğum bir dönemdi. Nasıl bir durumda olduğumu hatırlamak için izi kalsın diye çok uğraştım ama kalmadı. Sizin ki gibiydi. Geçiyor yani.

X