yanlış bir karar almak istemiyorum ne yapmam gerek

Anasının egosu kabarsın diye arayıp da annesine soracakmışsın öyle mi? Senin annen hayatta mı? Ona sorabilirsin.Hem de cadaloz kayınvalidene fırsat vermemiş olurdun.

İnsan istemediği hiçbir şeyi yapmamalı tabii makul ölçülerde olucak bu dediğim.Annesini aramanın anlamı ne , ne diye ara diyor eşin?Anası gelin aradı akıl sordu diye ego tatmini yapıcak.Ah zavallı insanlar.

Eşin seni baştan sindirmeye çalışıyor.Huzursuzluk çıkarmasının sebebi de bu.Sen huzursuzluk çıkmasın diye alttan aldıkça tepene binecekler , belli.

Beraber yaşamak gibi bir saçmalığı kabul etmemişsin.Blöf yapıyor.Sen istemeyince geri adım atmış zaten.Prim verme bu anne oğul çetesine.Senin çalışma saatlerini biliyordu da evlendi.Şimdi neyin tantanasıymış bu?

Çok büyük bir olay yok o yüzden ailene anlatma.sonra siz barışırsınız ailenin hep içinde kalır.daha çok yeni evliliğiniz ve o henüz alışamamış sahiplenememiş evini ortamı vs.evlilipin oturma süresi 5 yıl bence.kv yi daha önceden biliyorsunuz neticede hiç daha önce yaptı mı eşini doldurma gibi şeyler.EŞinin kendi tavrı gibi geldi bana.

Esylarını eve getirmemesinin sebebini söyleyebilirim cünkü ben de kendi esyalarımı evlenince götürmedim, eşim her gittiğimizde dolabıma gidip bikac sey getirir götürelim bunları derdi. Sanırım ben evliliği kabullenememiştim her tartısmanın sonucunu evliliğimize getirirdim. He buarada eşimle 4 yullık flört anasının zorbalıklarına ragmen sartları zorlayarak evlendim hani öyle evlenirken istemez de değildim ama o his hemen gelmedi ev diye evimi benimseyemedim sürekli anneme gitmek istedim. Eşin de şuan benim ilk hallerim gibi benim bu halim 1 yıla yakın sürdü bu sürec cok sancılı atlatadabilirsiniz atlatamayadabilirsiniz. Allah yardımcın olsun

Bu evlilik yürümez aşırı bağımlı bir erkek ve sen de aşırı alttan alıyorsun idare ediyorsun sürekli.Bir süre sonra etmeyeceksin kin oluşacak ici de ve su an çektiğini kalacaksın yazık ya en baştan tavrını köy ya da bosan nasıl olsa ilerde bosanacaksin

Evliliğin ilk 4 yılı zor derler hep , çok haklısınız olabilir bilmeyebilirsiniz ayrıca çok ılımlı davranmışsiniz .
Ailesine gitmek istiyorsa kendi gitsin siz lütfen gitmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…