Yanlış cinsiyet tahmini?

353535

Guru
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
189
109
34
Arkadaslar konudan anladiginiz üzere benim 14. Haftamda ozel doktor kiza benzetti. Daha sonra normal devlet hastanesinde doktorum 18.haftamda erkege benzedigini soyledi ben kiz demislerdi dedim ve bana 20. Haftada yine bakalim dedi. Simdi hangi cinsiyet olasiligi fazladir hangisine inanayim? Basindan boyle gecen oldumu ve hangi cinsiyet oldu sonucunda?

En son tahmine İnan tabiki :-) oluyor böyle bazen. İlk kızıma 14 te erkek demişlerdi 19 da kız

Bende özele gidiyorum 12. Haftamda doktor cinsiyetinin kız olduğunu söyledi ve hala kız :KK200:

Bacak arasini tam hangisi gosterdiyse o dogrudur.

Arkadaslar konudan anladiginiz üzere benim 14. Haftamda ozel doktor kiza benzetti. Daha sonra normal devlet hastanesinde doktorum 18.haftamda erkege benzedigini soyledi ben kiz demislerdi dedim ve bana 20. Haftada yine bakalim dedi. Simdi hangi cinsiyet olasiligi fazladir hangisine inanayim? Basindan boyle gecen oldumu ve hangi cinsiyet oldu sonucunda?
18.haftada hala cinsiyeti anlamayan doktorlara cok kızıyorum.Avrupada 9.haftada net bilgiyi veriyorlar

Bunuda dusunuyorum belki kordondur ama sunuda biliyorum 17. Haftaya kadar bebeklerin genital organlari tam anlamiyla gelisiyormus ama hepsinde degil bir kisminda buda olabilir. Bakicaz gittigimizde artik:)

doktorum bana tahminde bulunmadı hiçç.. 16.haftada ayrıntılı oldum o doktor kız dedi. salı günü kendi doktorum bacak arasında bir şey görünmüyor kız büyük ihtimalle dedi gerçi siz ne istiyorsunuz bilmiyorum ama dedi hatta.. ben kız istiyoruz dedim hatta oğlum adını falan söyleyince rahatladı doktor :) dün yine ayrıntılıdaydım o doktor da kız dedi. Pazartesi ayrıntılım var yine o ne diyecek merak ediyorum. yanılmalar olabiliyor bazen. benim sıpa hep arkasıno döndü hiç göstermedi mesela..belki kordon görmüştür belki de tam net görmemiştir ilkinde.. 20.haftada tam net belli olur tabii senin bıcır gösterirsee :)

Hiç birine. Detaylı ultrasonda cinsiyete de bakıyorlar.Renkli de bakılıyor. Ona güven.

20 de netlesir 12 ve 14 te nub teorisine gore tahmin ediyorlar bazi drlar. Oda %100 dogru degil.

doktorum bana tahminde bulunmadı hiçç.. 16.haftada ayrıntılı oldum o doktor kız dedi. salı günü kendi doktorum bacak arasında bir şey görünmüyor kız büyük ihtimalle dedi gerçi siz ne istiyorsunuz bilmiyorum ama dedi hatta.. ben kız istiyoruz dedim hatta oğlum adını falan söyleyince rahatladı doktor :) dün yine ayrıntılıdaydım o doktor da kız dedi. Pazartesi ayrıntılım var yine o ne diyecek merak ediyorum. yanılmalar olabiliyor bazen. benim sıpa hep arkasıno döndü hiç göstermedi mesela..belki kordon görmüştür belki de tam net görmemiştir ilkinde.. 20.haftada tam net belli olur tabii senin bıcır gösterirsee :)
14te zaten doktor kiza benziyor ama pozisyonu net degil dedi 18dede erkege benziyor dedi kendi doktorum ,ben kiza benzetmislerdi dedim bana gore erkege benziyor dedi 20. Haftada yine bakalim dedi hayirlisi

X