Yanlış estetik operasyonlar,,kötü sonuçlar?..

wenuss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
79
4
:KK50: merhabalar.. Acaba aranızda estetik operasyonlarla ilgili olumsuz bir tecrübe yaşayan varmı?? Ben bu konuda berbat bir tecrübe yaşadım ve benimle aynı durumda olan arkadaşlarım varsa yaşadıklarını dinlemeyi ve kendi yaşadıklarımı paylaşmayı çok isterim.. Bu konuda çok mutsuzum ve hala ne yapmam gerektiği konusunda kararsızım.. :KK43: cevaplarınızı bekliyorum... :KK31:

Sadece benim ameliyatımın sonuçları kötü oldu sanırım.. Hiç estetik sonucu mağdur olan yokmu aranızda arkadaşlar?.. Neler yaşadığını,,ikinci kez düzeltme operasyonu olupolmadığını,,hatta doktora dava açıp açmadığını merakediyorum.. Dedimya önceki mesajımda,,çok kararsızım ne yapacağımı bilemiyorum .. :KK50:

Sadece benim ameliyatımın sonuçları kötü oldu sanırım.. Hiç estetik sonucu mağdur olan yokmu aranızda arkadaşlar?.. Neler yaşadığını,,ikinci kez düzeltme operasyonu olupolmadığını,,hatta doktora dava açıp açmadığını merakediyorum.. Dedimya önceki mesajımda,,çok kararsızım ne yapacağımı bilemiyorum .. :KK50:

benimde olumsuz tecrübem var. sen hangi ameliyatı oldun ve sonucu nedir anlat istersen biraz.

Bak canım bu başlık altında uzun uzun bahsettim yaşadıklarımdan ..
Kötü sonuçlar.. Estetik operasyonu kötü sonuçlananlar..

Bak canım bu başlık altında uzun uzun bahsettim yaşadıklarımdan ..
Kötü sonuçlar.. Estetik operasyonu kötü sonuçlananlar..

anladım canım seninki oldukça ağır olmuş. çok geçmiş olsun. benim de '' labioplasti ameliyatım '' başlığında geçirdiğim süreç var. ama dava vs hakkında bir bilgim yok benimde ne psikolojim kalmıştı ne bir şey. o kadar zamanımda yoktu. üstelik aynı doktora gidip aynı kötü sonuçlar elde eden arkadaşlarımızda var burada ama ben öyle bir şey yapmadım. eğer imkanın vs varsa aç tabi ki davanı. bunun maddi olduğu gibi manevi sürecide var ve sen ilaç tedavisi vsde görmüşsün bunlar hep bir hak oluyor. bir avukatla görüşüp yardım alabilirsin. haklarını öğrenirsin, durumu açıklarsın.
ama şuan psikolojini iyileştirmeye bak. maalesef bazı doktorlar hastaların üzerinde deniyor gibi bir durum var. ya da hastalarıyla yeterince iletişim kuramıyorlar, beklentileri anlamıyorlar. çözüm sürecini yeterince aktarmayabiliyorlar. bunlar hep sıkıntı oluyor doktor içinde bizim içinde. özellikle estetik ameliyatlarda hastanın beklentileri çok önemli tabi ki.

Bende öyle düşünüyorum,yakın zamanda ilgilenicem inşallah,hayırlısı inşallah,teşekkür ederim..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Estetik ameliyati sonrasi burun ucumda berbat bir iz kaldi isin iyi tarafi seklinden memnunum bende bunu düzeltmeye ugrasiyorum sekerim

ali mezdeği , emre salih üregen ve istanbulda önereceğiniz doktor
arkadaşlar bu iki doktora ameliyat olan arkadaşların durumları nasıl çok merak ediyorum,bende olmayı duşunuyorum, eski ve yeni durumları hakkında bilgi verebilirlermi? sırf bunun için uye oldum, lütfen yardımcı olur musunuz?

Cannım neden araştırmadın iyice , ha deyince olacak şeyler değil ki bunlar, Nereye gittin , aynı doktora kurban gitmeyelim

merhabalar bende burun estetiği oldum sonuç tan memnun değilim 2008 de oldum ameliyatı ve bu çarşamba esteworl de bülent tekerekoğluna revizyon ameliyatı olacağım umarım bu sefer sonuç iyi olur

estetik şans işi galiba ilk ameliyatımı bakırköy devlet hastanesinin plastik cerrahlarından birine olmuştum ozel bir hastanede ilk sene gayet güzel duruyordu bir senede tam şeklini alıyor. burun çatısında sağda ve solda asimetrik kemik çıkıntıları ortaya çıktı burun tam şeklini aldığında. çirkin değil ama ben çok rahatsız oluyorum bu sefer iyi bir doktor olsun dedim parayada kıydım inşallah sonuç iyi olur.

Ameliyatı oldum nasıl oldu bilmiyorum şuan siş ve morum burnumda atel var pazartesi atel çıkıyor insallah bu sefer iyi olmuştur

Ben de yakın zamanda yaşadığım bir operasyon sebebiyle çok çok çok mağdurum.
Detay veremiyorum çünkü mail ile uyarıda bulundum, geri dönmez ise haftaya yasal olarak noterden ihtarname çekeceğim, ona da dönmez ise Tüketici Mahkemesine başvuracağım.Estetik operasyonlar sonrası ile ilgili hukuki girişimler konusunda fikir ve bilgi sahibiyim artık.Danışmak isteyenlere memnuniyetle yardımcı olurum.

Ben de yakın zamanda yaşadığım bir operasyon sebebiyle çok çok çok mağdurum.
Detay veremiyorum çünkü mail ile uyarıda bulundum, geri dönmez ise haftaya yasal olarak noterden ihtarname çekeceğim, ona da dönmez ise Tüketici Mahkemesine başvuracağım.Estetik operasyonlar sonrası ile ilgili hukuki girişimler konusunda fikir ve bilgi sahibiyim artık.Danışmak isteyenlere memnuniyetle yardımcı olurum.
benimde burun revizyon ameliyatim cok kotu oldu iki kucuk kemik torpulenicek burun ucu kaldiricakti ama kendi kafasina gore burnu kirip sekil verip burun sirtinada kikirdak eklemis ve burnum dolma gbi 2.5 ay oldu burun sirti inmiyo burun kökü inmiyo bide bana demez mi burun kemigin inceydi ben onu kalinlastrdm kac aydir uyku uyuyamiorum yemek yiyemiorum kmse halimden anlamiyor suratimin ortasinda diktorgen bise var ve benim yuzum ince uzun ama burnum dolma kap kalin bise 2.5 aydir hic mi degismez evet cok bi sure degil ama az da degil galiba bende dava acicam zaten gecen baya kavga ett benle sanki kendi sikayetci 6 ay sonra git dava et beni dedi pskologa git yardim al dedi yemin ederim insanliga yeni bir tür oldum suan cok uzgunum kendimi hic topluyamiyorum napicam bilmiorum hergun ölüyorum

selam kzlar ... 8 ay evvel yuzumden ameliyat oldum magdur ötesi magdurum.... 4 kere amliyata girmek zorunda kaldım.. ve daha bitmedi .... kimsenin durmunun bna benziycegini sanmıyorum.. bnm ki çok dramatik ....... su anda göz kapagımın birisi kapanmıyor.. bna sormadan kafamdan kemik almış elmacık kemigi yapmk için ne gerek varsa kafatasından almaya bununhazır implantları varken ..( ki bnden parasını almıştı siparis vermem lazım önceden die )amliyattan bi çıktım ne gıdıgım alınmış ne yuzum gençleşmiş eskisinden beter oldum ustelk gözüm için harıl harıl bir mikro cerrah araıyorum şimdi ... mahvoldum anlıycagınız ..... doktrru dava ediyorum adli tıptan kurul rapaoru almadan amliyatda olamıyorum beklemem lazım bu yuzden bittim yani evde hapis hayatı yasıyorum ...... aman diorum brakın sakın su nişsantasının şımarık dr larını hem paranızı alırlar sonrasnda yuzunuze bile bakmalzr... siteye yeni uye oldum dr arstırıyorum çok iyi bir mikro cerrah bulmm lazım gözüm için sinirden ellrim titriyor yazarken... mikro cerrahi konusunda tavsiye alabilrmiyim dr ismi olarak ... kaldıki böyle bişeyi kolay kolay kimsenin yasadıgnı sanmıyorumki dr adı verebilsin bna .......bnm işim artık estetiktende cıkrı saglık söz konusu gözümün batmasından duramıyorum amleiyat olana kadar damlalarla idare edicm artık... bi yanım hemen ol amliyatı dior bi yanımda su dr un yanına bırakma al su raporu bir an evvel sonra ol amliyatı diyor ....tabiki disimi sıkıp yanına bırakmıycam .. zaten verdim avukata surec başladı ......dava sonuçlanınca şan olsun die yayınlıycam internette ... bni yaktı bundan sonra yakmasın kimseyi aman kızlar tekrar söylüyorum... bırakın su nişantası dr larını .... hastasına kendisine işine saygısı olan birini bulun.. hersey para dmek degil... iletişim çok önmli......

selam kzlar ... 8 ay evvel yuzumden ameliyat oldum magdur ötesi magdurum.... 4 kere amliyata girmek zorunda kaldım.. ve daha bitmedi .... kimsenin durmunun bna benziycegini sanmıyorum.. bnm ki çok dramatik ....... su anda göz kapagımın birisi kapanmıyor.. bna sormadan kafamdan kemik almış elmacık kemigi yapmk için ne gerek varsa kafatasından almaya bununhazır implantları varken ..( ki bnden parasını almıştı siparis vermem lazım önceden die )amliyattan bi çıktım ne gıdıgım alınmış ne yuzum gençleşmiş eskisinden beter oldum ustelk gözüm için harıl harıl bir mikro cerrah araıyorum şimdi ... mahvoldum anlıycagınız ..... doktrru dava ediyorum adli tıptan kurul rapaoru almadan amliyatda olamıyorum beklemem lazım bu yuzden bittim yani evde hapis hayatı yasıyorum ...... aman diorum brakın sakın su nişsantasının şımarık dr larını hem paranızı alırlar sonrasnda yuzunuze bile bakmalzr... siteye yeni uye oldum dr arstırıyorum çok iyi bir mikro cerrah bulmm lazım gözüm için sinirden ellrim titriyor yazarken... mikro cerrahi konusunda tavsiye alabilrmiyim dr ismi olarak ... kaldıki böyle bişeyi kolay kolay kimsenin yasadıgnı sanmıyorumki dr adı verebilsin bna .......bnm işim artık estetiktende cıkrı saglık söz konusu gözümün batmasından duramıyorum amleiyat olana kadar damlalarla idare edicm artık... bi yanım hemen ol amliyatı dior bi yanımda su dr un yanına bırakma al su raporu bir an evvel sonra ol amliyatı diyor ....tabiki disimi sıkıp yanına bırakmıycam .. zaten verdim avukata surec başladı ......dava sonuçlanınca şan olsun die yayınlıycam internette ... bni yaktı bundan sonra yakmasın kimseyi aman kızlar tekrar söylüyorum... bırakın su nişantası dr larını .... hastasına kendisine işine saygısı olan birini bulun.. hersey para dmek degil... iletişim çok önmli......
lütfen doktor isimlerini yazarmısınız

mrb bende kalıcı dolgu yaptırdım,geçici dolgu yaptırıyorum sandım saf saf hem param gitti keşke on katı gitseydide sağlığım gitmeseydi birde sağlığım gitti doktor ucuz yollu kalıcı dolgu yapmış mersin messoestetik özay ercan bende senin durumundayım mahvoldu yüzüm gözüme kaydı üzüntüden bebeğimi kaybettim (resmen bebeğimin katili oldu ) dr aradım yardım istedim birde telefonu yüzüme kapadı kaçtana doktorla görüştüm dr denilen saçma sapan insanlarla görüştüm sonunda dr serdar nazif nasır hocamla tanıştım mikrocerahi 15 dikişle % 50 aldırdım şimdilik iyi dr iyi tavsiye ederim.

X