Yanlis tahmin olabilirmi?

A_a_h

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
1.327
777
sabah konu acmistim nerdeyse 2 aylik olacak bebegim doymuyo emerken savasiyo diye ve durduk yere agliyodu gazida yok.

Azonce sans eseri denk geldi dis cikarmayla ilgili aradtirdim internetten hep seli akiyomus ve ellerini yiyomus. Benim bebiste dun geceden beri ellerini tumden agzina sokmaya calisiyodu ve ben doymuyo surekli daha fazla yemek istiyo saniyodum.

2 ay olmaya bi hafta var daha ama erken degilmi dis cikarma icin?
Sizlerede sormak istedim tecrubesi olanlar belki bilir. Yarin doktora goturmeyi dusunuyorum su saat oldu daha uyumadi gozleri kizardi uykusuzluktan

Erken diş çıkaran elbette var ama zaten 2-3 aylarda ellerini emerler genelde
Dra götürün tabi

Aynen benim kızımda ram 17 saat uyumamıştı 2 aylıktı huzursuzdu.gece acil e götürmüştük.dr bebek diş için yer yapıyor demişti.dönüşte arabada da uyumuştu.5 aylıkken dişi vardı

Aynen benim kızımda ram 17 saat uyumamıştı 2 aylıktı huzursuzdu.gece acil e götürmüştük.dr bebek diş için yer yapıyor demişti.dönüşte arabada da uyumuştu.5 aylıkken dişi vardı
Peki ilac falan veriliyomu agri olmamasi icin suan memeyle duruyo halen, cekince gozleri aciliyo agliyo

Bu kadar dusunecegnize emzirdikten sonra ek mama vermeyi deneseniz daha raat olursunuz doyup doymadigni anlarsiniz.yazik cocuga dili yokki anlatsin belkide gercekten ac

Bu kadar dusunecegnize emzirdikten sonra ek mama vermeyi deneseniz daha raat olursunuz doyup doymadigni anlarsiniz.yazik cocuga dili yokki anlatsin belkide gercekten ac
Yok sabah arkadaslar baya yardim ettiler bende vermeyi dusunmustum ama cok asiri sutum var sadece iki gundur memeyle savasiyodu daha cok kucuk anne sutunden mahrum kalmasin

Üç ayına gırecek kuzumda ellerini gırtlağına sokmaya basladı bide tatlı emıyokı:)bu kdr korkmayın belırlı aralıklarla emzırın haftalık kılo alımı ıyy ıse ac degıldır.ilk çocugumdada öyle idi belirli bi dönem eller agızda yasıyorlar.salya tukuruk bi süre gıder.

Muhtemelen atak haftasındasınız.
Atak haftasında daha çok memeye de düşebiliyorlar meme reddi de yaşanabiliyor.
Diş için erken.
Eke atak haftalarını koyuyorum, takibini yaparsınız. Eğer atak haftası ise sabır çekmek dışında yapacak bir şey yok

Eklentiler

• Screenshot_2017-03-04-13-13-48.png
    Screenshot_2017-03-04-13-13-48.png
    75,9 KB · Görüntüleme: 1.169
Diş olabilir tabii ki.
Ama arkadaşın dediği gibi atak haftasındasınız muhtemelen.
Büyüme atağı olarak aratın, birkaç yazı okuyun.
İnsan bilince daha rahat atlatıyor o dönemleri.

Bir de elini ağzına götürmesi bir şey belirtisi değil, bebekler severler ellerini emmeyi.
Ama elini ısırması kaşındığını gösterir ve biz yaklaşık 4 aydır o haldeyiz.
Yani dişi kaşınıyor diş çıkaracak diye bir şey yok.
Kimi 3 günde çıkarıyor, kimi böyle aylarca sürüyor.

sabah konu acmistim nerdeyse 2 aylik olacak bebegim doymuyo emerken savasiyo diye ve durduk yere agliyodu gazida yok.

Azonce sans eseri denk geldi dis cikarmayla ilgili aradtirdim internetten hep seli akiyomus ve ellerini yiyomus. Benim bebiste dun geceden beri ellerini tumden agzina sokmaya calisiyodu ve ben doymuyo surekli daha fazla yemek istiyo saniyodum.

Sizlerede sormak istedim tecrubesi olanlar belki bilir. Yarin doktora goturmeyi dusunuyorum su saat oldu daha uyumadi gozleri kizardi uykusuzluktan
Bazi bebekler on disleriyle doguyolarmis cnm nadiren olabiliyor

hiç duymadın ama olabilir, ırsi de olabilir benim oğlum 14 aylıkken diş çıkardı, hayatına dişsiz devam edeceğini düşünmeye başlamıştım:KK53::KK53:

Çocuk aç belli ki.Dişle bu huzursuzluğunun alakası yok.Benim doktorum derdi ki bebek iyice yorulana göğsünde süt bitene kadar emzir sonra peşinden bir 50 cc mama ver.Sen de öyle yapabilirsin.Biraz takviye yap mamayla

canım salyası akıyor elini ağzına sokuyor diye hemen yarın diş çıkarmıyor bebekler bu belirtiler birkaç ay sürüyor .kızım.3 aylııkken ağzımız akmaya başladı ellerimizi yumruk yapıp ağzımıza götürüyorduk ama dişimizi 7 aylıkken çıkardık biz ..

Muhtemelen atak haftasındasınız.
Atak haftasında daha çok memeye de düşebiliyorlar meme reddi de yaşanabiliyor.
Diş için erken.
Eke atak haftalarını koyuyorum, takibini yaparsınız. Eğer atak haftası ise sabır çekmek dışında yapacak bir şey yok
Bir hafta boyunca suruyo yani

Çocuk aç belli ki.Dişle bu huzursuzluğunun alakası yok.Benim doktorum derdi ki bebek iyice yorulana göğsünde süt bitene kadar emzir sonra peşinden bir 50 cc mama ver.Sen de öyle yapabilirsin.Biraz takviye yap mamayla
Ac olamaz zaten bende kendiliginden birakana kadar emziriyom dun okadar cok emdiki hala sutum vzrdi istese dahada emerdi sut varken mamayi vermek istemiyorum

Diş olabilir tabii ki.
Ama arkadaşın dediği gibi atak haftasındasınız muhtemelen.
Büyüme atağı olarak aratın, birkaç yazı okuyun.
İnsan bilince daha rahat atlatıyor o dönemleri.

Bir de elini ağzına götürmesi bir şey belirtisi değil, bebekler severler ellerini emmeyi.
Ama elini ısırması kaşındığını gösterir ve biz yaklaşık 4 aydır o haldeyiz.
Yani dişi kaşınıyor diş çıkaracak diye bir şey yok.
Kimi 3 günde çıkarıyor, kimi böyle aylarca sürüyor.
Arastirdim evet olabilir ilk defa duydum bunuda

kizimda 2-3 aylikken dis sikintisi baslamisti. 4 ayin sonunda 5 e girerken cikarmisti. dis huzursuzluguda olabilir dedikleri gibi atak haftasida.

Cocuk ne alaka ac hemen mama verdirecekler?Sutum var diyo kadin bile bile ac mi birakacak sanki siz demeseniz? Dişse sorun senin sutun agri kesici zaten ona.ataksa da memede atlatacak.yani her turlu sonuc ayni cikiyo al koynuna emzir gecer :)

Cocuk ne alaka ac hemen mama verdirecekler?Sutum var diyo kadin bile bile ac mi birakacak sanki siz demeseniz? Dişse sorun senin sutun agri kesici zaten ona.ataksa da memede atlatacak.yani her turlu sonuc ayni cikiyo al koynuna emzir gecer :)
Aynen valla tek memede susuyo ne kadar savassada :KK70:

benim oğlumun da 4 aylıkken 2 dişi birden çıktı, çocuk bir aydır kıvranıyor.
sütünüz varsa mama vermeyin.

X