Yanlış testmi

Erkaneliffff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2017
163
55
25
Mrb 17 mart yumurtlama günümdü 1 nisan adet günüm 27 martta idrar testi yaptım sonuc böyle cıktı pozitif sandım bugun kan testi yaptırdım sonuç >5 bu cıktı negatif yani ne demek oluyo bu

Eklentiler

• IMG-20210329-WA0014.jpg
    IMG-20210329-WA0014.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 114

pembe kurdeleli

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
758
427
26
Mrb 17 mart yumurtlama günümdü 1 nisan adet günüm 27 martta idrar testi yaptım sonuc böyle cıktı pozitif sandım bugun kan testi yaptırdım sonuç >5 bu cıktı negatif yani ne demek oluyo bu
5 ve üzeri gebelik sayılıyo ama artışı önemli olan
2 gün sonra tekrar kan verir inşallah artar

minel06

Mucizem geliyor👶🤲
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
117
80

Kan değeriniz 5 ten küçük çıkmış teste bakınca da 5 ten yüksek bir değer olması gerekir gibi duruyor 2 gün sonra tekrarlayın bir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gamzeblt

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
116
42
22
Kan testinin yanlış çıkma ihtimali varmi acaba yaptirdigim yer ne bilim yanlış ölçtüyse falan
Kan testinin yanlış çıkma ihtimali yok ama geç döllenme olmuş olabilir adrtiniz geçtikten 2-3 gün sonra gidin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-09-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 120 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu daha orantılı bir hale geldi. Bebeğinizin kafası hala vücuduna oranla büyük olsada, bacakları, kolları ve gövdesi eskisi kadar kısa değildir. Cildiniz gerildikce, göbek kaşıntısı yaşayabilirsiniz. Anneler kilo almayı kendilerine sıkıntı yapabilir fakat hamilelik boyunca beslenme bebeğin gelişimi için hayati önem taşır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
869
665
36
Eklentinize baktım ben ama sonucunuz 5 ten küçük olarak çıkmış negatif sonuçtur bu ..gebelik varsa önce kan da çıkar .ama siz baktırın birdaha istersrniz

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
869
665
36
Eklentinize baktım ben ama sonucunuz 5 ten küçük olarak çıkmış negatif sonuçtur bu ..gebelik varsa önce kan da çıkar .ama siz baktırın birdaha istersrniz

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
869
665
36