Yanlış testmi

Erkaneliffff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2017
163
55
25
Mrb 17 mart yumurtlama günümdü 1 nisan adet günüm 27 martta idrar testi yaptım sonuc böyle cıktı pozitif sandım bugun kan testi yaptırdım sonuç >5 bu cıktı negatif yani ne demek oluyo bu

Eklentiler

• IMG-20210329-WA0014.jpg
    IMG-20210329-WA0014.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 114

pembe kurdeleli

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
780
450
26
Mrb 17 mart yumurtlama günümdü 1 nisan adet günüm 27 martta idrar testi yaptım sonuc böyle cıktı pozitif sandım bugun kan testi yaptırdım sonuç >5 bu cıktı negatif yani ne demek oluyo bu
5 ve üzeri gebelik sayılıyo ama artışı önemli olan
2 gün sonra tekrar kan verir inşallah artar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-11-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 165 gün kaldı.

Plasenta ve göbek kordonu sayesinde bebeğinizin sistemi doğduktan sonra olacağı gibi çalışıyor. Bebeğinizin dolaşım sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeğinizin gelişmekte olan dolaşım sistemi kalbi vasıtasıyla günde yaklaşık 25-30 litre kan pompalıyor. Plasenta bebeğe koruma, sindirim, solunum, atık temizleme ve hormon üretiminde yardımcı olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

minel06

Mucizem geliyor👶🤲
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
144
107

Kan değeriniz 5 ten küçük çıkmış teste bakınca da 5 ten yüksek bir değer olması gerekir gibi duruyor 2 gün sonra tekrarlayın bir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

gamzeblt

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
116
42
23
Kan testinin yanlış çıkma ihtimali varmi acaba yaptirdigim yer ne bilim yanlış ölçtüyse falan
Kan testinin yanlış çıkma ihtimali yok ama geç döllenme olmuş olabilir adrtiniz geçtikten 2-3 gün sonra gidin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-09-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 87 gün kaldı.

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
995
835
36
Eklentinize baktım ben ama sonucunuz 5 ten küçük olarak çıkmış negatif sonuçtur bu ..gebelik varsa önce kan da çıkar .ama siz baktırın birdaha istersrniz

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
995
835
36
Eklentinize baktım ben ama sonucunuz 5 ten küçük olarak çıkmış negatif sonuçtur bu ..gebelik varsa önce kan da çıkar .ama siz baktırın birdaha istersrniz

dogatam

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
995
835
36