YAPABİLDİĞİM TEK HIZLI DİYET

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
En iyi diyet tabiki sürdürülebilen diyettir bu zamana kadar yeme bozukluğum olduğu içn sürekli kilo alıp verdim ve bulduğum diyetleri de buraya yazmştm hepsi kilo verdiriyor ama neredeyse hicbirini sürdüremedim, daha önce yazdğm ye dur ye diyetinde bir gün durup birgün diyet yapmak kilo verdirdi ama diyeti 1gn bile yapmadığnda gevşiyorsun devamı gelmiyor ve süre uzuyor.Hem de uzun süre diyette olmak zihnen yorucu oluyor. Neden sürdüremediğime gelince ben daha önce su orucunu yazmıstım buraya 9gün yapıp istediğim kiloya ulasmıstm tek seferde kurtulmuştum.Kendimde şunu fark ettim diğer diyetleri yapamıyorum çnkü zihnim hep su orucuyla nasılsa verirsin tek seferde diyor ve diyeti bozuyorum:/ Ama vct su orucuna da alştğı için 2günde 1kilo gidiyor sadece ve kalıcı değil. Üstelik bünyeyi fazlasıyla yoruyor....Ve metabolizma zayfladğı için fazlasıyla geri alınıyor.Ben birara bunu 2saatte bir minik meyve yada çiğ sebze yiyerek denemistim metabolizma zayflamasn diye ama yine sonuç aynı oldu:KK43: Yani ya verilmiyor ya da çok az verilse bile anında geri alınıyor vcdu toparlamak zor oluyor.Bu yüzden hiç gerek yok bu diyeti yapıp risk almaya kilo verme durumunuz belirsiz çünkü.

Son düzenleme:
X