Yapamayacakmış hissi

Orangegreysky

🧡🍊🥕
Pro Üye
12 Temmuz 2022
11.812
58.856
Kızlar seeelam. Bir departman değiştirme sürecindeyim. Bu zamana kadar hep yapacağım şeylerde yöneticimin onayını alarak ilerledim. Değerlendirme toplantılarında bunu yapma dediler, tamam dedim. Üzerine liderlik kitapları okudum o da aynı şekilde yapıp raporlamanın, "şunu yapayım mı?" demekten daha doğru olduğunu söylüyordu, bana da zaten bolca inisiyatif tanınıyor aslında orada da sorun yok, ona da tamam dedim ama yine her şeyi olmasa da onay alarak ilerlemeye devam ediyordum.

Şimdi yönetici olarak benim kararlar almam bekleniyor. Hele bir de altımda 2 ekip varken ben her gün tedirginlikle işe başlıyorum. Azalan taşikardim yine azdı, ilaç kullanmamak için sakin hayat süreyim dedim ama iş ilaca gidiyor.

Toplantılara giriyorum sesim çıkmıyor. Sanki hiçbir şey bilmiyormuşum gibi. Herkes sen buradan çıksan seni havada kaparlar ama kendine güvenmiyorsun diyor. Ama o toplantıya girerken sanki anadan yeni doğma bebeğim işle ilgili hiçbir şey bilmiyormuşum gibi. Ben güvenmezsem ekibim de bana güvenmeyecek zamanla biliyorum.

Var mı önereceğiniz bi şey, litfen? :KK43:

Ha bu arada, tek çocuğum ve çok uzun süre her yere annemle gittim. Geç olmuşum bi de annemin gözünün önünden ayrılma gibi bi lüksüm yoktu. Merkez evimize yürüyerek 10 dakikaydı ben merkeze annemsiz lise sonda falan gittim sanırım. Karar verme sürecim çocukluğumda yoktu yani onun etkileri olabilir 🥲

X