yapay kızlık zarı kullananlar

Evet arkadaşlar kullanan varsa lütfen bilgilendirebilirler mı bızı

arkadaşlar çok masrafa gerek yok balon alıp halledebilirsiniz. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN:)
(ama arkadaşlar tek sıkıntı bunu yaptığınızda ilişki esnasında patlama gerçekleşebilir)

O şeyler fantezi içindir anca öyle boya akmasına kanacak erkek kaldımı ki? Hertürlü anlaşılır.

Ben kullanmak istiyorum fakat baktığım siteler hep birbirlerini kötülerinleydi için güvenemiyorum sen kullandın mı ?

Kullanan ve sonuç alan var mı
cnm sanmam ayrıca şimdiki erkekler çok tecrübeli insanın başına bela olur. şahsen ben kullanamam.
gidip diktirmek(bana göre o bile gerkli değil)daha mantıklı

cnm sanmam ayrıca şimdiki erkekler çok tecrübeli insanın başına bela olur. şahsen ben kullanamam.
gidip diktirmek(bana göre o bile gerkli değil)daha mantıklı
Bir çok kişi diktirip sonuç alamamış ondan dolayı yapıtırmaya cesaret edemedim. İlişki yaşasam yedim bir bok katlan sonucuna... Daha hiç ilişkiye girmedim ve maddi olarakta o kadar para vermek istemiyorum operasyona. Lütfen kullanıpta fayda gören varsa yazsın buraya

bence düşünmeyin teslik çıkarda anlaşılırsa işin içine aile vs giriyor ortalık karışır.
kalıcı dikiyorlarmış .buradan yazılanları bulun okuyun.kalıcı kesin çözüm yazanlar ve evlenenlerde varmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…