yapay kızlık zarı kullananlar

Evet arkadaşlar kullanan varsa lütfen bilgilendirebilirler mı bızı

arkadaşlar çok masrafa gerek yok balon alıp halledebilirsiniz. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN:)
(ama arkadaşlar tek sıkıntı bunu yaptığınızda ilişki esnasında patlama gerçekleşebilir)

O şeyler fantezi içindir anca öyle boya akmasına kanacak erkek kaldımı ki? Hertürlü anlaşılır.

Ben kullanmak istiyorum fakat baktığım siteler hep birbirlerini kötülerinleydi için güvenemiyorum sen kullandın mı ?

Kullanan ve sonuç alan var mı
cnm sanmam ayrıca şimdiki erkekler çok tecrübeli insanın başına bela olur. şahsen ben kullanamam.
gidip diktirmek(bana göre o bile gerkli değil)daha mantıklı

cnm sanmam ayrıca şimdiki erkekler çok tecrübeli insanın başına bela olur. şahsen ben kullanamam.
gidip diktirmek(bana göre o bile gerkli değil)daha mantıklı
Bir çok kişi diktirip sonuç alamamış ondan dolayı yapıtırmaya cesaret edemedim. İlişki yaşasam yedim bir bok katlan sonucuna... Daha hiç ilişkiye girmedim ve maddi olarakta o kadar para vermek istemiyorum operasyona. Lütfen kullanıpta fayda gören varsa yazsın buraya 😔

Bir çok kişi diktirip sonuç alamamış ondan dolayı yapıtırmaya cesaret edemedim. İlişki yaşasam yedim bir bok katlan sonucuna... Daha hiç ilişkiye girmedim ve maddi olarakta o kadar para vermek istemiyorum operasyona. Lütfen kullanıpta fayda gören varsa yazsın buraya 😔
bence düşünmeyin teslik çıkarda anlaşılırsa işin içine aile vs giriyor ortalık karışır.
kalıcı dikiyorlarmış .buradan yazılanları bulun okuyun.kalıcı kesin çözüm yazanlar ve evlenenlerde varmış.

X