Yapay kızlık zarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

leilanaz01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
11
-6
23
Kızlar merhaba ben nişanlıyım ve kısa bir süre sonra evleniyorum, bakire değilim ve nişanlım bunu biliyor bunu sorun etmedi Ama şöyle bir durum var ben doğu bölgesinde yaşıyorum ilk gece bizden kan lekesinin olduğu bir bez isteyecekler maalesef ki bu hâlâ günümüzde devam ediyor farkli bişey yapmak için yeterli bütçem yok yapay kızlık zarıni duydum aranızda kullanan varmı sadece amaç aileleri inandırmak onun dışında bir sorunumuz yok lütfen bilgilendirir misiniz

Parmağınıza iğne batırıp çarşafa sürün o zaman, yapay birşeyler almaya ne gerek var?

Parmağınıza iğne batırıp çarşafa sürün o zaman, yapay birşeyler almaya ne gerek var?
Ben şöyle bir şey duydum kızlık zarından gelen kanla parmaktan akan kan farklıymış.Profosyonel teyzeler ayırt ede biliyormuş.FBI ajanları mübarek oğlanı tepeden tırnaga süzerler bakalım neresinde kesik var diye.Böyle piskopatlar var galiba maalesef.🤣

Ben şöyle bir şey duydum kızlık zarından gelen kanla parmaktan akan kan farklıymış.Profosyonel teyzeler ayırt ede biliyormuş.FBI ajanları mübarek oğlanı tepeden tırnaga süzerler bakalım neresinde kesik var diye.Böyle piskopatlar var galiba maalesef.🤣
Sanırsın Alacakaranlık Cullen ailesi vay anasını millette ne yetenekler var😂😂

Bazı kocakarular yürüyüşten de anliyorMUŞ aman genç kızları korkutmak için söyleniyormuş onlar aslı yok. 😂😂😂 Yada kendi çocuklarını görmezden geliyorlar 🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X