yapımı kolay bir şalvar

antikNAKIXSXer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
202
0
150708005fb1.jpg

:nazar:

evet arkadaşlar haklısınız inanın anlatma kabiliyetim hiç yok bire bir olsanız aslında çok basite 140 en 140boy kumaşıyani kumaş kare olacak kumaşı üçken katlayın ortadan kesin elinize kare küçük bir kaıt alarakata yapabilirsiniz anlamak için kestiğiniz kısım bel olaçak ağasını normal uzunlukta dikin ön ve arkayı kestiğiniz kısım bel olacaktı küçük küçük biller kırın kemer takın

çok hoşuma gitdi tebrik ediyorum sizi, dikişde başarılar diliyorum... ben anladım nasıl dikileceğini çünkü dikiş kursuna gidiyorum... emeğinize sağlık

arkadaşım bende küçük kızıma dikmek istiyorum ama inanki anlayamadım gerçektende şemayla göstersen sana zahmet olmaz umarım. :eek:

arkadaşım bende küçük kızıma dikmek istiyorum ama inanki anlayamadım gerçektende şemayla göstersen sana zahmet olmaz umarım. :eek:
canım beceremem şemala falan çizmeyi kare kumaşu üçgen katlayın katlanılan yerden kesin kestiğiniz yer olduğu gibi bel oacak paça kısmı sivri geliyor kestiğiniz kısmı hepsini bel yapın pileler kırıp kemer takın o yantaraftan kendiliğinden kula oluşuyor yanlarda ağıda isteğe göre dikin

canım beceremem şemala falan çizmeyi kare kumaşu üçgen katlayın katlanılan yerden kesin kestiğiniz yer olduğu gibi bel oacak paça kısmı sivri geliyor kestiğiniz kısmı hepsini bel yapın pileler kırıp kemer takın o yantaraftan kendiliğinden kula oluşuyor yanlarda ağıda isteğe göre dikin

şimdi daha iyi anladım canım çok sağol ilgilendiğin için. Şeniz hemen deneyeceğim inş.

X