Yapışkan Elti

İşiniz var valla şimdiden kolaylıklar dilerim. Bi de takı işi var bunun
Sizin arabanız için mi satalım demiş yoksa kvlerin mi?
Ortak olan aracı satalım demiş eşim.Kv düğün zamanı lazım olur demiş.Ama satılmaz sanmıyorum.Kvler bana 10 ar gram bilezik taktı.Bizde 10 gram takacağız kaynima.Tahmini Ağustos eylülde yaparlar düğün.Kizin annesi aşırı baskı yapıyor.Sanirim hamile kalır diye

Ortak olan aracı satalım demiş eşim.Kv düğün zamanı lazım olur demiş.Ama satılmaz sanmıyorum.Kvler bana 10 ar gram bilezik taktı.Bizde 10 gram takacağız kaynima.Tahmini Ağustos eylülde yaparlar düğün.Kizin annesi aşırı baskı yapıyor.Sanirim hamile kalır diye
Umarım tatsızlık çıkmadan süreci atlatırsınız

Öyle kesinlikle. Araba konusunda siz olsanız ne yapardınız
Ortak mal her zaman problem çıkarır ya ben olsam baştan kabul etmezdim sanırım. Sizin durum nasıl bilmiyorum ama
Satılacaksa da payımı alıp yetiyorsa ona uygun bi araba bakardım yetmiyorsa da kenara koyardım

heves ediyor ablasi gozde gelin olacak ya ondan o.hele bi evlensinler yuzunu gormezsiniz. ama tabi yine can sıkıcı isten gelip elti kv olaylarina girmek. bence "calisiyoruz, yogunuz, sizin gibi işsiz ve boş olsak her gun geliriz deyiverin bi daha cagirmaz

Ya heves ediyor ya da yaranma çabası içinde. Benim de eşimin arkadaşının kardeşi evlendi onun da eşi herkesi çağırmış pasta, börek yapmış ben yapmadım çünkü öyle de olsa böyle de olsa yaranamıyorsun hiçbir şekilde insanlara o yüzden kendim olmayı seçtim ben. Bir de çalışmıyorlarsa nasıl geçiniyorlar o da garip geldi bana. Kv ye gidilir ama doğum gününü de kutlamazsın yani. Eşinle birlikte kutlarsın. Ben çalışmadığım halde çalışanı anlarım darlamam eşim çalıştığı halde bazen anlamaz sanırım aşırı sosyal olduğu için o zaman onunla konuşurum herkesin kendisi gibi olmadığını belirtirim. İlk zamanlar oluyor maalesef böyle şeyler. Sonra yavaş yavaş anlıyor inssn karşısındakinin rahatsız olduğunu. Çalışan kadınlar napsın sabahtan akşama kadar dışarda çalış sonra gel bir de evin içinde çalış. İnsan uzanıp dinlenmek istiyor. Konuşmadan anlamazlar. Konuşacaksınız güzel bir dille. İlk zamanlar böyle olur sonra zamanla durulur insanlar.

Ya heves ediyor ya da yaranma çabası içinde. Benim de eşimin arkadaşının kardeşi evlendi onun da eşi herkesi çağırmış pasta, börek yapmış ben yapmadım çünkü öyle de olsa böyle de olsa yaranamıyorsun hiçbir şekilde insanlara o yüzden kendim olmayı seçtim ben. Bir de çalışmıyorlarsa nasıl geçiniyorlar o da garip geldi bana. Kv ye gidilir ama doğum gününü de kutlamazsın yani. Eşinle birlikte kutlarsın. Ben çalışmadığım halde çalışanı anlarım darlamam eşim çalıştığı halde bazen anlamaz sanırım aşırı sosyal olduğu için o zaman onunla konuşurum herkesin kendisi gibi olmadığını belirtirim. İlk zamanlar oluyor maalesef böyle şeyler. Sonra yavaş yavaş anlıyor inssn karşısındakinin rahatsız olduğunu. Çalışan kadınlar napsın sabahtan akşama kadar dışarda çalış sonra gel bir de evin içinde çalış. İnsan uzanıp dinlenmek istiyor. Konuşmadan anlamazlar. Konuşacaksınız güzel bir dille. İlk zamanlar böyle olur sonra zamanla durulur insanlar.
Kızın evi kendinin ve kira geliri var.Ama ailesi evlenince kirayı almasını ister mi bilmiyorum. Bence heves ediyor o.Ya hadi doğum günü kutluyorlar ya illaki bizimde olmamızı niye istiyorum.Bizle pasta kesmek istiyormuş.Kv mi kötü alistiriyor.Kv yapışkan biri.Kiz yandı farkında değil.Birde hemen çocuk yaparsa ilk torun olacak.Tam yandı.
İnşallah zamanla durulur.

Kızın evi kendinin ve kira geliri var.Ama ailesi evlenince kirayı almasını ister mi bilmiyorum. Bence heves ediyor o.Ya hadi doğum günü kutluyorlar ya illaki bizimde olmamızı niye istiyorum.Bizle pasta kesmek istiyormuş.Kv mi kötü alistiriyor.Kv yapışkan biri.Kiz yandı farkında değil.Birde hemen çocuk yaparsa ilk torun olacak.Tam yandı.
İnşallah zamanla durulur.
Nişanlıyken/evliliğin ilk zamanlarında hep öyle olur. Biz de sık sık gidiyorduk şimdi azaldı gitme sıklığımız. Benim ailem mesafelidir ama eşimin ailesi öyle değil ben de ilk zamanlar yadırgamıştım sonra alıştım. Kendi aralarında kutlasalarmış keşke doğum gününü daha evlenmeden bu kadar yüz göz olmak normal değil. Nişanlıyken bir kere gittim sadece kvnin evine eşimle hep ailelerle birlikte gidip geliyorduk. KV ile sözel tartışmaya girdiniz mi hiç eğer öyle bir şey olmadıysa kv de diyor olabilir. Kız da muhtemelen ilerde rahatsız olabilir.

Eşim iki erkek kardeş.Kaynım nişanlı.Kv ile evliliğin ilk yılı problem yaşadığım için mesafeliyim.Bayramdan bayrama görüşüyoruz.Ancak kaynım nişanlandığından beri kv mi hiç görmediğim kadar gördüm.Kaynım ve eltim çalışmıyor.Eşim ve ben yogun çalışıyoruz.1gün iznim var.Ancak kv ve eltim sürekli birşeyler çıkarıyor.Dünden önceki gün görüştük.Dün kvlere gidiyorlarmış.Bizi de çagırdılar.Biz yorgunuz diye gitmedik.Dönüşte geldiler.Bugünde kaynımın dogum günü.Pastayı bizimle kesmek istiyormuş.Benim eve gidip yemek yiyip hazırlanmam akşam 10 olur.Çok bunaldım.Ve bu aralar gerçekten dinlenemiyorum.Kv ye bayram harici gitmem.Ancak sürekli kahvaltıya oturmaya kvlere gidiyorlar.Ve bizi de çagırıyorlar.Eşim ben senin ailene böyle mi yapiyorum diyor.Ailemle sık görüşmüyoruz.Bugün akşam çagırdılar.Eşim seni sıkmak istemiyorum dedi.Gerçekten dinlenemiyorum ve çok sıkıldım.Evlenmeden bu şekilde.Evlenince ne olacak kimbilir😵‍💫
Hayır anlamadığım neden herkes gibi olmak zorundaymişiz gibi hissettiriyorlar.
O gider ben gitmem gitmediğim için kötümüyüm.

X