Yapma dedim kendime ama dinletemedim...

nedense ben duygularını dile getirmenden yanayım:KK31: yazdıklarını bir bir okudum ve anlattığın adam senle aynı duyguları paylaşmıyo olsa dahi seni kıracak bi insan değil. en fazla seni kırmadan olmayacağını seni insan olarak çok sevdiğini söyleyecektir. hatta sen olumsuz tepki aldığın için belki faceden yazmaya çekineceksin o da bunu fark edip sana nasıl olduğunu soracaktır, seni rahatlatmak maksadıyla. bu yorumum eğer duygularına karşılık alamazsan benim gözümde olabilecekler. ama eğer olumlu yanıt alırsan yaşayacağın mutluluğu bi düşün? bence hiç bu kadar arayı açmadan söyleseydin daha etkili olabilirdi. yüz yüzeyken her şey daha farklı hisler daha kuvetli yoğun olurdu diye düşünüyorum.
benim başıma hiç böyle bi şey gelmedi ama iş arkadaşım buna benzer bi durum yaşamıştı. 3 yıl platonik sevdi patronunu umutsuzluğun dibini yaşadı onların da ilişkisi işten ayrıldıktan sonra bayram mesajıyla sınırlıydı sonra bi gece mesaj attı arkadaşım ve ardı arkası geldi bi süre mesajlaşmışlar daha sonra erkek ona duygularını açmış. meğer o da kızı seviyormuş. 3-4 ay kadar birlikte oldular ve sonra anlaşamayıp ayrıldılar. kız hala seviyo ama erkek başkasıyla nişanlandı çok kısa bi süre içinde. onlarınki kötü bitti ama benim üni.deki bölüm hocam öğrencisiyle evlenmiş bi adamdı, bu da belki umut olur sana:KK34: ama mutlaka ona duygularını aç ya da tamamen sök at içinden sevgisini. ikincisini yapmak daha zor o yüzden bire yoğunlaş derim ben. ona göre hayatına bi yön ver belirsizlik en tahammül edemediğim şeydir. bi şey ya olsun ya olmasın ama sonucu biliyim. dilerim bize mutlu haberi verirsin:KK16:

aslında bunu gece saat 2 gibi yazmıştım ama kk da bi sorun vardı. o yüzden şimdiye kaldı, o kadar yazmışken sana iletmemek olmazdı. hadi bi cesaret buse:KK34:

bölüm hocanz ne kadar cesaretliymiş ki öğrencisi ile birlikte olup evlenmiş keşke bizim karşımızdaki adamlarda öyle olsa :KK43:

Çok doğru söylüyorsun mesajını okuyunca bir anda dedim hadi ilk mesajı atayım hocaya diyeyim ki hocam sizinle bir konu hakkında konuşmak istiyorum diye... Çok haklısın ben kep töreninde söylemeliydim onun kulağına ama olmadı biliyorum çok geç kaldım ama olmadı işte keşke okul biter bitmez kep den hemen sonra o akşam faceden atsaydım keşke ama keşkelerin cevabı yok ki ne diyeyim?
keşke demeyi boşvermelisin geçti gitti şimdiye bak, onu çok seviyorsun yazdığın her satırdan belli:KK31: bundan sonra yapacağınız konuşmaları iyi yönlendirmelisin. bi şekilde kendine zemin hazırlamalısın ve duygularını açmalısın artık. anladığım kadarıyla şimdi hayatında biri yok ama bu hep böyle sürmeyecek 26 yaşındaymış daha sonra bi daha keşke dememek için kendin için bi şeyler yapmaya başla:KK34:
bölüm hocanz ne kadar cesaretliymiş ki öğrencisi ile birlikte olup evlenmiş keşke bizim karşımızdaki adamlarda öyle olsa :KK43:
belki de o kul bittikten sonra duygularını açmışlardır bilemiyorum ama ben okula başladığımda 8 yıllık evlilerdi:KK16: ama işte sonuç olarak onlarda öğrenci hoca ilişkisi yaşamışlar. inşallah ikinizde gönlünüzdekilere kavuşursunuz.

keşke demeyi boşvermelisin geçti gitti şimdiye bak, onu çok seviyorsun yazdığın her satırdan belli:KK31: bundan sonra yapacağınız konuşmaları iyi yönlendirmelisin. bi şekilde kendine zemin hazırlamalısın ve duygularını açmalısın artık. anladığım kadarıyla şimdi hayatında biri yok ama bu hep böyle sürmeyecek 26 yaşındaymış daha sonra bi daha keşke dememek için kendin için bi şeyler yapmaya başla:KK34:

belki de o kul bittikten sonra duygularını açmışlardır bilemiyorum ama ben okula başladığımda 8 yıllık evlilerdi:KK16: ama işte sonuç olarak onlarda öğrenci hoca ilişkisi yaşamışlar. inşallah ikinizde gönlünüzdekilere kavuşursunuz.

Haklısınız. Evet onu çok seviyorum :KK43: Böyle şıp diye de söylenir mi ki :) Şu anda onun hayatında biri yok ama dediğiniz gibi her zaman da böyle olmayacak onu da biliyorum. Sanırım beyaz bir kağıda tüm duygularımı yazmalıyım düzeltmeliyim ve daha sonra da ona bunu faceden iletmeliyim...

amin inşalah canım :)

Haklısınız. Evet onu çok seviyorum :KK43: Böyle şıp diye de söylenir mi ki :) Şu anda onun hayatında biri yok ama dediğiniz gibi her zaman da böyle olmayacak onu da biliyorum. Sanırım beyaz bir kağıda tüm duygularımı yazmalıyım düzeltmeliyim ve daha sonra da ona bunu faceden iletmeliyim...

bu şekilde de olabilir tabi ki ama en güzeli anlık konuşma esnasında ortam yaratıp içinden geçenleri söylemen:KK16::KK16: hem direkt cevap alma şansın var o an onun içinden ne geçiyosa öyle olacak. ya da belki her şeyi uzun uzun yazıp bi anda onun okuması daha iyi olur. nasıl ki biz duygularının ne kadar yoğun olduğunu hissettiysek o da öyle hissedecektir. hayırlısı ama olumlu veya olumsuz sonucu paylaşmanı isterim. inşallah olumlu bi sonuçla gelirsin buralara:KK16:

bu şekilde de olabilir tabi ki ama en güzeli anlık konuşma esnasında ortam yaratıp içinden geçenleri söylemen:KK16::KK16: hem direkt cevap alma şansın var o an onun içinden ne geçiyosa öyle olacak. ya da belki her şeyi uzun uzun yazıp bi anda onun okuması daha iyi olur. nasıl ki biz duygularının ne kadar yoğun olduğunu hissettiysek o da öyle hissedecektir. hayırlısı ama olumlu veya olumsuz sonucu paylaşmanı isterim. inşallah olumlu bi sonuçla gelirsin buralara:KK16:

:) İnşallah.. Ama öyle bir şey var ki kağıdı kalemi alınca nereden başlamalım ne anlatmalıyım diyorum ben anlatamayacak kadar çok sevmişim demek ki onu :KK43: sanki bir şeyler eksik kalacak gibi..

canm bnce soylmk istdklrni hazrla ve blgsayara kaydet. daha snra faceden konstgnz srada konu konuyu acsn, braz muhabbet edin snra kopyala yapstr yap o kaytli yazini :KK66: ama hmn mrb dyp de pat dye yapstrma,isim var dyp ckmasn okusun yani :))

canm bnce soylmk istdklrni hazrla ve blgsayara kaydet. daha snra faceden konstgnz srada konu konuyu acsn, braz muhabbet edin snra kopyala yapstr yap o kaytli yazini :KK66: ama hmn mrb dyp de pat dye yapstrma,isim var dyp ckmasn okusun yani :))[/QUOT

:KK70: ne güldüm ama kopyala yapıştır olayına :KK70: ben bir karar aldım 2 kasımda doğum günüm o gece ona her şeyi söylicem biliyorum doğum günümü kutlamicak ve ona şöyle diyerek cümlelerime başlayacağım...

'Bugün benim doğum günüm belki bana kızacaksınız ama ben kimsenin değil sadece sizin doğum günümü kutlamanızı isterdim çünkü hayat bana yaşamım da öyle güzel hediye sundu ki ve ben bana verilen o hediyenin sadece beni düşünmesini istiyorum, siz benim hayatta en büyük hediyem ben sizi çok uzun zamandan beri çok seviyorum...' dicem olmuş mu? Tabi biraz daha şeyler yazacağım.

canm bnce soylmk istdklrni hazrla ve blgsayara kaydet. daha snra faceden konstgnz srada konu konuyu acsn, braz muhabbet edin snra kopyala yapstr yap o kaytli yazini :KK66: ama hmn mrb dyp de pat dye yapstrma,isim var dyp ckmasn okusun yani :))[/QUOT

:KK70: ne güldüm ama kopyala yapıştır olayına :KK70: ben bir karar aldım 2 kasımda doğum günüm o gece ona her şeyi söylicem biliyorum doğum günümü kutlamicak ve ona şöyle diyerek cümlelerime başlayacağım...

'Bugün benim doğum günüm belki bana kızacaksınız ama ben kimsenin değil sadece sizin doğum günümü kutlamanızı isterdim çünkü hayat bana yaşamım da öyle güzel hediye sundu ki ve ben bana verilen o hediyenin sadece beni düşünmesini istiyorum, siz benim hayatta en büyük hediyem ben sizi çok uzun zamandan beri çok seviyorum...' dicem olmuş mu? Tabi biraz daha şeyler yazacağım.

olmus :)) ama belki de dogum gununu kutlar nerden biliyosun ??

insanların hayal kırıklığına uğraması ihtimali bile beni üzüyor. hayat keşke filmlerdeki gibi olsada her filim gibi mutlu bitse. ama hayatımızın bir parçası sanırım hayal kırıklıkları. tek duam Allah bunu yapmaman için çok güzel başka bir neden çıkarır da yapsazsın. yapacağın şeyi sonra iyi ki yapmamışım dersin. bazı şeyler içinde kalmaya mahkumdur hiç dile gelmemesi gerekir . seni umutlandıran herşeyi boşver hayatta karşına daha ne gençler çıkacak inşallah... sevgiyle kalın.

insanların hayal kırıklığına uğraması ihtimali bile beni üzüyor. hayat keşke filmlerdeki gibi olsada her filim gibi mutlu bitse. ama hayatımızın bir parçası sanırım hayal kırıklıkları. tek duam Allah bunu yapmaman için çok güzel başka bir neden çıkarır da yapsazsın. yapacağın şeyi sonra iyi ki yapmamışım dersin. bazı şeyler içinde kalmaya mahkumdur hiç dile gelmemesi gerekir . seni umutlandıran herşeyi boşver hayatta karşına daha ne gençler çıkacak inşallah... sevgiyle kalın.

O kadar muhteşem bir cevap atmışsınız ki bana bir an da bir şeyler vurdu aklımın ta ucuna dedim ki kendi kendime 'neden' neden dedim kendi kendime olmuyorsa olmuyordur neden bu kadar hırpalıyorum kendimi... Biliyor musunuz belki bu doğru değil ama bana göre doğru benim bu zamana kadar hiç erkek arkadaşım olmadı ha beğenenler olmadı mı teklif edenler olmadı mı çok oldu ama hepsine güzel kırmadan nedenini söyleyerek reddettim çünkü ben hayatımın ilki olsun istiyorum ilk olsun her şeyi onunla yaşayayım istiyorum belki bu kişi benim sevdiğim ingilizce hocam olmaz ha istiyor muyum bunu sormaya gerek bile yok ama olmuyorsa olmuyordur yapacak bir şey yok belki zaman ilerledikçe çok daha iyiler çıkacak karşıma ve diyeceğim ki 'ben neler yapmışım' bu pişman olmak mı hayır yüzümde ufak bir gülümseme ile diyeceğim bunları ve bunlar anı olarak kalacak aklımda belki bir gün eşimle paylaşırım ama şu var ki şu dünyada ben onun kadar kimseyi sevmedim ve beklemedim ama kızgın değilim ona benle olmasa bile Allah hep mutlu etsin onu onun için zaten hep duam bu oluyor... Ama ben onu çok ama çok seviyorum... Biliyor musunuz o bu yaz benim evimin yanında ki meydana geldi okul tanıtımı için ve onu ziyarete gittim ama bir şeyler eksilmişti içimden yalan değil 'fazla naz aşık usandırır' lafı belki de ama eksilmişti işte ve ben onun yanından ayrıldığım da dedim ki 'Allah'ım iyi ki söylememişim' dedim neden böyle dedim biliyor musun çünkü onun o zaman kız arkadaşı vardı evet evet kız arkadaşı vardı üstelik bu adam okulda beni düşündürecek hareketler yapıyordu bir de baktım ki 6 aylık kız arkadaşı vardı hadi yine suç bende olsun yine ben yanlış anladım diyelim onun davranışlarını yine hata bende olsun ben kendimce yorumladım olsun onun hareketlerini ama her ne olursa olsun hakkımı ona hep helal ediyorum hem bu dünyada hem öteki dünyada hep mutlu olsun çünkü o mutsuz olursa ben daha çok mutsuz olurum belki bir gün düğününe giderim tutarım tutarım kendimi de bir göz yaşı dökmem sahte gülücükler atarım ne olacak ki 4 5 saat bu oyundan yeter ki o mutlu olsun... Ben ona sevdiğimi söylemek istedim ama kalemi elime aldım ve yazamadım hiç bir şey çünkü anlatamıyorum hep bir şeyler eksik kalacak gibi anlatamıyorum o kadar çok seviyorum ama biliyorum onla olmayacak ama Allah karşıma o aradığım ilkimi de çıkaracak...

X