Sizce umutlanmalı mıyım yoksa boşvermeli miyim arkadaşlar?

Evet o da olabilir. Ama ben daha böyle hisler beslemeden önce vardı zaten bakışlar hep. Teşekkür ederim cevap için.
Herhangi bir erkek etkilendiği bir kadına aylar boyunca açılmadan, sadece bakışarak beklemez. Bir erkek sizden etkileniyorsa kısa vadede bir adım atar, bir kahveye davet eder, bir yemek teklif eder vs. Bakışmak ortaokul lise yıllarında öyle uzun uzun sürer.

Herhangi bir erkek etkilendiği bir kadına aylar boyunca açılmadan, sadece bakışarak beklemez. Bir erkek sizden etkileniyorsa kısa vadede bir adım atar, bir kahveye davet eder, bir yemek teklif eder vs. Bakışmak ortaokul lise yıllarında öyle uzun uzun sürer.
Hakılısınız. Ben de sizin gibi düşünüyordum ama öğretmen-öğrenci ilişkisi varken ve benden emin değilse bir adım atmaması normal değil midir?

Her öğretmenin veya hocanın yapabileceği davranışlar, sorabileceği sorular, verebileceği tavsiyeler ... Altında çok fazla anlam aramışsınız.

Ben de bir anımı anlatacağım. 6.sınıfa giderken çok sevdiğim bir matematik öğretmenim vardı çok sempatik bulurdum çocukluk işte. Bazı durumlardan dolayı birde ekstra benimle ilgilenirdi ilk platoniğim olabilir herhalde...

Yok artık medeni durumundan emin olmadan mı böyle şeyler düşündünüz bide?
Aslında konu sahibi öğretmenden hoşlanmış bu kadar detaya takıldığına göre. Biz de okuduk, biz de hocalarımızla konuştuk bize normal gelen konuşmalar, bakışmalar konu sahibine farklı yansıyorsa konu sahibinin gönlü var

X