Yapsam mı :(

Dilekdmr59

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
386
104
24
İyi akşamlar çatlatma iğne sonrası 10. Günüm bugün adetime de 7 gün kaldı bazı belirtiler var bel ağrısı çok baskın karnıma sancı giriyor ara sıra akıntım değişti yumurtlamadan sonra ve ishalim bayağıdır erken gebelik testi aldım yarın sabah yapsam mı çok heyecanlanıyorum ilk gebeliğim olucak 1 senelik evliyim

İğnenin etkisinin geçtiğinden her gün test yaparak eminseniz yapın ama bence hem erken hem de yalancı pozitif cıkabilir. 3-4 gün daha dayanın bence :) inşallah yavrunuz sizinledir🌸

İyi akşamlar çatlatma iğne sonrası 10. Günüm bugün adetime de 7 gün kaldı bazı belirtiler var bel ağrısı çok baskın karnıma sancı giriyor ara sıra akıntım değişti yumurtlamadan sonra ve ishalim bayağıdır erken gebelik testi aldım yarın sabah yapsam mı çok heyecanlanıyorum ilk gebeliğim olucak 1 senelik evliyim
Canım benimde çatlama iğnesi sonrası 7.gün.bekirt varmı

Cok merak ettim gebe misin

Kızlar rglime 7 gün var hayali bir çizgi gören varmı

Eklentiler

• F4AA5337-47BB-4E5C-BF40-51B1434CBD6F.jpeg
    F4AA5337-47BB-4E5C-BF40-51B1434CBD6F.jpeg
    82,8 KB · Görüntüleme: 54
Çatlama iğnesi yapılan ay 17.gün adet gelir hep canım.3 kez tecrübe ettim
Bugün 17. Gün ve adet günüm bakalım bekliyorum test yaptım negatif çıktı şimdi de normalde silik çıkardı ilk 5 dk da eşim marka alırdı genelde bu seferki testi 10 tl ye almış sizce ondan olabilir mi

Eklentiler

• IMG_3858.jpeg
    IMG_3858.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 55
Bugün 17. Gün ve adet günüm bakalım bekliyorum test yaptım negatif çıktı şimdi de normalde silik çıkardı ilk 5 dk da eşim marka alırdı genelde bu seferki testi 10 tl ye almış sizce ondan olabilir mi
Malesef negatif.olsa 17.gün çok koyu çıkardı :KK43:(

X