Kalıcı Makyaj Uygulamaları Yaptiran varmi

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Prenses21

Hayatım eşimle değişti oğlumla güzelleşti💙
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2020
959
526
Kaş kontoru yaptiran varmi lutfen bilgi verirmisiniz

Cilt tipinize bağlı olarak uzun süre kalıcılığı yok arkadaşımın mikroblading yaptırıp 1 ay sonra silinmesini görünce adı duyulmuş biryerde yaptırıp garantiye alıyım dedim 2 ay sonra 3-5 çizgi kaldı. Param var sürekli yaptırırım diyorsanız sorun yok çekilen acıda cabası ama verdiğim paraya değmedi

Cilt tipinize bağlı olarak uzun süre kalıcılığı yok arkadaşımın mikroblading yaptırıp 1 ay sonra silinmesini görünce adı duyulmuş biryerde yaptırıp garantiye alıyım dedim 2 ay sonra 3-5 çizgi kaldı. Param var sürekli yaptırırım diyorsanız sorun yok çekilen acıda cabası ama verdiğim paraya değmedi
Gercektenmi acisida varmi

Ben yaptırdım hatta iki yıl sonra kendi konuma güncelleme yapmıştım. Ben bir daha yaptırmadım üstelik başarılı bir işlem yaptırdığım halde bir daha yaptırmadım yaptırmayı düşünmüyorum

Ben yaptırdım hatta iki yıl sonra kendi konuma güncelleme yapmıştım. Ben bir daha yaptırmadım üstelik başarılı bir işlem yaptırdığım halde bir daha yaptırmadım yaptırmayı düşünmüyorum
Memnun kalmadinmi

Memnun kalmadinmi
Memnun kalmıştım aslında kullandığım süre boyunca ama kalıcı bir işlem değil normal olarak. Her yer aynı anda çıkmıyor. Mesela köşelerde kaldı benim tekrar yaptırmak istemiyorum. Renk değişimi falan olmadı ama duruyor köşe hala

Tövbeler olsun daha da elletmem kaşıma gözüme... Flormarın kaş kalem var çevirmeli açılıyor, gözümden ayırmıyorum artık :super: Instagram da uzun uzun takıp ettıgım, hatta TV 8,5 da ara ara röportaj yapıyorlar bayanla. İvedik gıbı cıktım, şok oldum. Akacak edecek 1 ay sonra gelceksın bakacaksın ki akmış olacak dedi, o zaman oturacak dedi. Tamam ama 5 gün yıkayana kadar cam dısarı kafamı uzatamadım. Oglum bakıyordu suratıma birşey de dıyemıyordu 😕 Neyse duştan sonra dediği gibi aktı ama pandemi girince rötuş randevusu ıptal oldu, acılınca aramadı da randevuyu yenılemek ıcın. Zaten pişman olmustum, esım de dedi bır daha elletme hıcbır yerıne cok mutsuz oldun dedi, bosver dedi. Yok kızlar elletmeyın, boyasını iyi araştırın. Avantajım bitkisel boya kullanması oldu o yuzden iz leke vs kalmadı. Dövme boyasıyla yapıyorlarsa kaçın oradan...

ben yaptırdım kaşlarım çok seyrek ve arasında boşluklar vardı bi dönem kaş dövmesi diye satılan ürünlerle evde yaptım ama onların kalıcığı sa çok kısa olduğu için memnun kalmasım microbliding yaptırdım haziranda çok memnunum keşke daha önce yaptırsaydım silindiği zaman tekrar yaptıracağım

X