Popüler Konu Yaratıcı Tabak Süslemeleri ile Kahvaltı Masaları

En başarılı bulduğunuz tanıtım tercihim

• Pastırmalı ve Yumurtalı Krep

OY: 42 44,2%
  • Eğlenceli Tabaklar

OY: 24 25,3%
  • Kıymalı Sandal Börek ile Civcivli Kahvaltı

OY: 4 4,2%
  • Nevreste'nin Kahvaltı Sofrası

OY: 18 18,9%
  • Neşeli Kahvaltı

OY: 7 7,4%

• Ankete Katılan
    95
Valla bilmiyorum tüm Karadenizliler öyle mi ama ben öyleyim.Masada peçeteler biraz yamuk durmuş elimi uzatıp düzeltesim var.:KK70:Niye dikkat etmediğime de ayrı kızıyorum.:KK48: Şu an katılmamayı düşünüyorum.Ama bir tarif görürüm elektrik alırım hemen hattı buraya çekerim.:KK70:Ama yok yok katılmayacağım.:KK53: Evet ya sen niye bu kadar geç geldin buraya?

çoğu öyle sanırım :KK48: simetri hastalığı falan var mı peki ? Belli olmaz bencede dayanamayıp katılırsın diye hissediyorum bir kez daha yarışabilirz :KK71: yarışmayı biraz geç farkettim diyelim :KK48: sayfanın kenarında yazıyordu oradan gördüm de hadi bende bir katılayım dedim kk ya çok sık girmiyordum şimdi baya her gün buradayım :KK37:

çoğu öyle sanırım :KK48: simetri hastalığı falan var mı peki ? Belli olmaz bencede dayanamayıp katılırsın diye hissediyorum bir kez daha yarışabilirz :KK71: yarışmayı biraz geç farkettim diyelim :KK48: sayfanın kenarında yazıyordu oradan gördüm de hadi bende bir katılayım dedim kk ya çok sık girmiyordum şimdi baya her gün buradayım :KK37:

Simetri olmaz mı.:confused:Yumurtalar aynı yöne bakacak.:KK53:Geçen yarışmada resim çekerken bir tane farklı renk yumurta denk gelmişti değiştirmiştim.:KK70:Şu an birşey demeyeyim ama katılmayacağım büyük ihtimalle.Aslında çok link bırakılıyor yarışma için ama üyeler onları bile okumuyor demek.İyi olmuş gördüğün.Hem değişik yemekler görürsün,hem de zevk aldığın bir iş yapmış olursun.Ben üye olduğun günden beri buradayım.

Simetri olmaz mı.:confused:Yumurtalar aynı yöne bakacak.:KK53:Geçen yarışmada resim çekerken bir tane farklı renk yumurta denk gelmişti değiştirmiştim.:KK70:Şu an birşey demeyeyim ama katılmayacağım büyük ihtimalle.Aslında çok link bırakılıyor yarışma için ama üyeler onları bile okumuyor demek.İyi olmuş gördüğün.Hem değişik yemekler görürsün,hem de zevk aldığın bir iş yapmış olursun.Ben üye olduğun günden beri buradayım.

ahaha güzelmiş mutfaktan hiç ayrılamıyorsun o zaman onu düzelteyim bunu düzelteyim derken :KK48: demekki öyle oluyor eğer mobilden giren çoksa girememeleri daha doğal ben bir kere mobilden yazayım dedim alıntı yapıp cevap yazana kadar çok zaman geçiyor strese girdim :KK17: siteden girince görünüyor herşey sekmeleri açıp açıp sırayla bakıyorum
kesinlikle öyle yemek yapmayı seven biri için çok çeşitli tarifler var misafirlere buradan yeni gün menüsü bile ayarlayabilirim onlara bakıyordum şimdi :KK48: sen erken keşfetmişsin sanşlısın neyse artık bende buradayım :KK33:

ahaha güzelmiş mutfaktan hiç ayrılamıyorsun o zaman onu düzelteyim bunu düzelteyim derken :KK48: demekki öyle oluyor eğer mobilden giren çoksa girememeleri daha doğal ben bir kere mobilden yazayım dedim alıntı yapıp cevap yazana kadar çok zaman geçiyor strese girdim :KK17: siteden girince görünüyor herşey sekmeleri açıp açıp sırayla bakıyorum
kesinlikle öyle yemek yapmayı seven biri için çok çeşitli tarifler var misafirlere buradan yeni gün menüsü bile ayarlayabilirim onlara bakıyordum şimdi :KK48: sen erken keşfetmişsin sanşlısın neyse artık bende buradayım :KK33:

Yok benim yarışmada hat safhaya çıkıyor.:KK48: Telefondan yazmak işkence zaten.Geçen yanlışlıkla elim dokunmuş mesajım yarım gitti.Sonra düzelttim.Masaüstü gibisi yok.

Evet burada herşey mevcut.Konu aç sana gün menüsü bile ayarlar üyeler.:KK48:Evet ben erken keşfettim.Sen de artık çıkamazsın zaten.:KK53:

et yarışması warsa bende katılabilirim hatta ne yapcağıma karar werdim bile :KK70: benim kendi uydurduğum bi tarif onla katılırım :KK70: ya pilaw filan katmayın allah aşkına tek yemek olsun ya:KK12:

Yok benim yarışmada hat safhaya çıkıyor.:KK48: Telefondan yazmak işkence zaten.Geçen yanlışlıkla elim dokunmuş mesajım yarım gitti.Sonra düzelttim.Masaüstü gibisi yok.

Evet burada herşey mevcut.Konu aç sana gün menüsü bile ayarlar üyeler.:KK48:Evet ben erken keşfettim.Sen de artık çıkamazsın zaten.:KK53:

evet ya kesinlikle mobilden girenlerin Allah yardımcısı olsun dün bir alıntı yapayım dedim olmuyor sürekli mesaja aynı alıntı gelip gelip duruyor bıraktım bilgisayardan açtım alıntıladım
öyle görünüyor saatlerdir burdayım :KK48: kk nın bütün bayanları hamarat heralde En Büyük KK

et yarışması warsa bende katılabilirim hayya ne yapcağıma karar werdim bile :KK70: benim kendi uydurduğum bi tarif onla katılırım :KK70: ya pilaw filan katmayın allah aşkına tek yemek olsun ya:KK12:

sende de bağımlılık yapacak heralde :KK48: bende katılacağım kolay gelsin şimdiden :KK73:

Bu arada ben dememişim kime oy verdiğimi herkesler demiş eksik kalmayım..
Nevreste ye oy verdim..
Tüm katılanların ellerine sağlık:KK68:

adraa tebrik ediyorum canım sonuç az çok belli olmuş gibi ben oy kullanmadım yine seçemedim hepsini çko begendım ve hafta hafta denemeye calısacagım =) adra katılmasın yarışmalara diyorum dinlemiyonuz beni :KK53: yani katıl tabi de hobi olarak katıl arkadaşım :KK22:şaka bi yana kapmışın zirveyi yine tebrik ediyorumm :KK31:

oooooo adra almış başını gitmiş sanırım bundan sonra durum değişmez..
Tebrik ediyorum adracım:KK19:

adraa tebrik ediyorum canım sonuç az çok belli olmuş gibi ben oy kullanmadım yine seçemedim hepsini çko begendım ve hafta hafta denemeye calısacagım =) adra katılmasın yarışmalara diyorum dinlemiyonuz beni :KK53: yani katıl tabi de hobi olarak katıl arkadaşım :KK22:şaka bi yana kapmışın zirveyi yine tebrik ediyorumm :KK31:

Çok teşekkür ediyorum kızlar.

Oylarıyla bana destek olan birinci olmamda katkısı bulunan 34 kişiye de tek tek çok teşekkür ediyorum.:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:Bu kategoride gerçekten çok çalıştım.Çalışmamım karşılığını birinci olarak almam gerçekten çok mutlu etti beni.:KK23:Ben de size bu güzel şarkıyı armağan ediyorum.:KK68:

Son düzenleme:
X