YARDIIIIM! hangi testi alcam ya

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
Kizlar Adetime 7 Gün Var. Yarim Saate Bi Odama Gidip Göğüslerimi Kontrol Ediyorum. Gülmeyin Ama Vajinama Bakiyorum Akinti Var Mi Diye. Napcam Ben. Bu Gün Eczaneye Gittim Erken Gebelik Testi Dedim. şu Adet Olmadan önce Yapilandan . Kadin öyle Bakti. Biri Bana Yardim Etsin.

çok hassas olan bır test var ismi prodector müydü neydı..kesın ve net sonuç..çok hassa olduğu için adet gununden once belırleyebılıyormuş.ama tuzlu bıraz 25 lıra izmirde.ama daha 7gun varmış bırkac gun daha sabret...

Bekleyen lutfen bu kadar abartma canım daha oncekı konunu da okumustum eger hamıle deılsen cok uzulceksın bu gıdısle
once bır sakin ol oranı buranı da inceleme cunku bunlar insanı cooook yanıltıyor:1no2:
daha cok erken kanda bile cıkmayabilir şu an. adete 2-3 gun kala erken gebelik testı yapabilirsin fortel marka
iyi oldugunu soyluyor deneyenler
ama yine de idrar testleri pek guvenilir deil 2-3 gun sonra kan testi yaptrmanı oneririm
insallah hamilesindir a.s.
---------------------------------------------
http://www.kadinlarkulubu.com/kermes-icin-losder-ve-kk-nin-hanimlari-elele-t158079/index.html
lutfen destek verin cocuklarımız için...

sağol samiracım. deniyorum. artık beklemicem, bi süre kafamdan atıcam diyorum. bir bakıyorum yine hayallere dalmışım. ALLAHIM hayırlısını versin.

X