yardım!doktor doğum kont hapı verdi.

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
kızlar sanki hamile kalabiliyormuşum gibi doktor doğum kont hapı verdi.bir süredir adetim fazla oluyodu ve parça gelmeye başlamışt. son zamanlarda da şiddetli baş dönmesi mide bulantısı için doktora gittim ileri derecede iltihap var dedi ve birsürü iltihap için ilaç verdi kanamayı azaltmak içinde doğum kont hapı kullanacaksın dedi tam 6 ay.ben zaten 1,5 yıldır çocuk sahibi olamıyorum bide korunacam 6 ay.eşimin değerleri çok kötüydü yeni yeni düzelmeye başladı 6 ay çok uzun bi süre kızlar akıl verin bana hayatımda hiç kullanmadım ne gibi etki yapar bilmiyorum bu hap kullanmazsam ne olur yada kullanırsam yumurtlama dönemi kullanmazsam diğer günler kullansam hamile kalabilirmiyim ki

kızlar sanki hamile kalabiliyormuşum gibi doktor doğum kont hapı verdi.bir süredir adetim fazla oluyodu ve parça gelmeye başlamışt. son zamanlarda da şiddetli baş dönmesi mide bulantısı için doktora gittim ileri derecede iltihap var dedi ve birsürü iltihap için ilaç verdi kanamayı azaltmak içinde doğum kont hapı kullanacaksın dedi tam 6 ay.ben zaten 1,5 yıldır çocuk sahibi olamıyorum bide korunacam 6 ay.eşimin değerleri çok kötüydü yeni yeni düzelmeye başladı 6 ay çok uzun bi süre kızlar akıl verin bana hayatımda hiç kullanmadım ne gibi etki yapar bilmiyorum bu hap kullanmazsam ne olur yada kullanırsam yumurtlama dönemi kullanmazsam diğer günler kullansam hamile kalabilirmiyim ki

öncelikle geçmiş olsun canım.. bana da ilk zamanlar d.kontrol veriyorlardı. kistlerim için sonra başka dokotra gittim. yumurtalarının döngüsünü bozmuşlar dedi.. tam yumurtalar büyüyo kist oluyo sonra d.kontrol veriyo küçültüyo... bir süre hep böyle devam ettim.. 1 ay 2 ay arayla içmiştim hep.. diğer doktor kistlerin önemli değil onlar adetinle geçer kendiliğinden d.kontrol içme dedi.. o günden beri içmiyorum ve sık sık kontrole gidiyorum.
sonra yara vardı onun için ilaç kullandım geçmedi sonra küçük bir operasyonla dondurdular.. sonra yaranın iyileşmesini beklemiştim flan ama bu arada d.kontrol kullanmadım hiç. allaha şükür yok şimdilik bir şey yok.seninki farklı bir durum ama bana 6 ay çok uzun geldi. bebek istediğinizi söylemişmiydin doktoruna. eğer vaktin varsa bence başka bir doktorada danış derim...... çok geçmiş olsun... biraz uzun yazdım ama belki faydası olur diye aklıma gelenleri yazdım..

uzun olurmu canım ya çok sağol doktora söledim çocuk meselesini ama sabredeceksin diyo sanki beklmek kolaymış gibi ama kullanma taraftarı değilim iltihap için antibiyotik vs verdi zaten.inş kullanmadığım için pişman olmam

aycan cnm geçmiiş olsun öncelikle banada 6ay çok uzun süre geldi bendede kist olduğunda bir ay kullanıp tekrar doktora gittim kontrol etti tamam ilacı bırak demişti belki seninde 1ay gibi sürede iltihabın düzelcek bana çok ii bi doktor gibi gelmedi cnm ya istersen sen tahlillerini falan başka bi yere daha göster.

mervecim nasılsın herşey yolundamı sağol canım ya banada 6 ay uzun geldi ve kullanmamaya karar verdim bayramdan sonra başka bi doktora daha gidecem bakalım inş ozaman kadar iltihap geçer

çok şükür cnm iyiyimm bir an önce aralık ayı gelsin diye bekliyorum.. en doğru kararı vermişsin cnmm hakkında hayırlısı inşallahh sanada tez zamanda bebiş versin iltihap falan gitsinn..

X