Yardim edermisiniz cok zor durumdayim sizce hamile miyim

hadi gözün aydın adet olmuşsun çok şükür , birşey yoktur tabikii ,

ama sakın birdaha tekrarlama , sakın
Resit olmus bir kiza bu sekilde emir kipiyle konusamazsiniz hayat onun hayati elbette istedigini yasar, sadece dikkatli olmasinda fayda var cektigi strese değmez. Ama bu sizin ona "SAKIN BIRDAHA TEKRARLAMA, SAKIN" Diyebileceginiz anlamina gelmiyor.

Resit olmus bir kiza bu sekilde emir kipiyle konusamazsiniz hayat onun hayati elbette istedigini yasar, sadece dikkatli olmasinda fayda var cektigi strese değmez. Ama bu sizin ona "SAKIN BIRDAHA TEKRARLAMA, SAKIN" Diyebileceginiz anlamina gelmiyor.

sizde bana emir veremezsiniz çünkü ben size akıl danışmadım ,

o yaptıgının yanlış oldugunu biliyor ki buraya konu açıyor hanımefendi , bende onun annesi yaşında oldugum için yol gösteriyorum ,

Lütfen size bunu anlattığım için sizden çok özür dilerim ama çok zor durumdayım ilk defa başıma geldi bütün hayatımı mahvedicektim surtubmeyle ilişkim oldu 23 gün önce bosalmadan 10 dakika önce zevk suyu geldi mi emin deilim bu şekilde hamile kalincagini daha yeni öğrendim bundan 3 gün önce bir tane erken gebelik 2 tane kaset test yaptım negatif çıktı 2 gün önce adet olmam gerekiyordu gecikti gogus uçlarım ilişkinin 1. Haftadasindan beri siyahlasti sanki yara olmuş gibi kahverengi kısmı büyüdü ve son 1 haftadır damarlar belirgin adet sancim var ama olamiyorum sizce bisey varmi nolur yardim edin çok özür dilerim sizden bir daha asla yapmicam nolur
Bizden neden özür diliyorsunuz bu sizin hayatınız pişman olmuş olabilirsiniz olmayadabilirsiniz bunun için kimse sizi suçlayamaz. Hamile kalma ihtimaliniz çok küçük. Çoğu zaman regl ile hamilelik belirtileri aynıdır. Çok stres yapmışsınız o yüzden de regl olmuyor olabilirsiniz. Rahatlayın regl olursunuz.

X