Yardim edermisiniz cok zor durumdayim sizce hamile miyim

Lütfen size bunu anlattığım için sizden çok özür dilerim ama çok zor durumdayım ilk defa başıma geldi bütün hayatımı mahvedicektim surtubmeyle ilişkim oldu 23 gün önce bosalmadan 10 dakika önce zevk suyu geldi mi emin deilim bu şekilde hamile kalincagini daha yeni öğrendim bundan 3 gün önce bir tane erken gebelik 2 tane kaset test yaptım negatif çıktı 2 gün önce adet olmam gerekiyordu gecikti gogus uçlarım ilişkinin 1. Haftadasindan beri siyahlasti sanki yara olmuş gibi kahverengi kısmı büyüdü ve son 1 haftadır damarlar belirgin adet sancim var ama olamiyorum sizce bisey varmi nolur yardim edin çok özür dilerim sizden bir daha asla yapmicam nolur
Kaç yaşındasınız

Hamile kalmak bu kadar kolay değil, değilsiniz ama yine de içinizi rahatlatmak için tekrar test yapın.

Çok sevindim ablam test yaptım 3 tane biri erken diğerleri normal adetim 3 gün gecikti 3 u de negatif bisey varmidir
Tatlım ben olduğunu düşünmüyorum kist sebebiyle yada stres kaynaklı gecikme yaşamış olabilirsin. daha da gecikme yaşarsan muhakkak kadın hastalıklarına görün derim.

Bu tarz durumlarda karşılacağın tek sorun hamilelik değil. Sürtünme yoluyla bile olsa kapacağın bir hastalık hayatın boyunca çekeceğin sorunlara yol açabilir. Bu yüzden kendini korumalısın, elini koyman yetmez.

Tesekkur ederim ilgilendiğiniz için çok yardımcı oldunuz öyle yapicam eğer geçirirse daha fazla çünkü çok sancim var
Tatlım ben olduğunu düşünmüyorum kist sebebiyle yada stres kaynaklı gecikme yaşamış olabilirsin. daha da gecikme yaşarsan muhakkak kadın hastalıklarına görün derim.

Çok teşekkür ederim saolun yorumunuz için bir daha asla zaten adetim 2 gün gecikti iliskiden 23 gün geçti idrar testiyle kesin sonuç alabilirmiyim erken gebelik normal fark etmez
2 gün çok değil bazen içtiğin ilaca ,mevsime ,strere göre yani değişebilir hormonlarla alakalı bir durum .

Bu tarz durumlarda karşılacağın tek sorun hamilelik değil. Sürtünme yoluyla bile olsa kapacağın bir hastalık hayatın boyunca çekeceğin sorunlara yol açabilir. Bu yüzden kendini korumalısın, elini koyman yetmez.
Öyle bisey olmuş olabilir mi
2 gün çok değil bazen içtiğin ilaca ,mevsime ,strere göre yani değişebilir hormonlarla alakalı bir durum .
Anladim abla cok tesekkur ederim inşallah bir an önce olurum 😕

internete yazınca çıkar canım nasıl yapıldığı soğan kürü civanpercemi de ii geliyor adeti söktürür . ben olduğunu düşünmüyorum. 3 gün geçti diyorsun negatif çıkmış.
Ade
ama lütfen bu işi bir daha tekrarlama , inan bana kimse için değmez bu yaşadıgın stres ,
boşalmak istiyorsan masturbasyon yap daha çok rahatlarsın , hem erkeklerin gözünde ulaşılmaz olursun ,
hadi öptüm seni ,

adet olunda etiketle beni
Adet oldum abla bisey yoktur dimi

X