Yardım Edermisiniz?

yahu almanyada yaşıyorsun. ama dünyada erkek kalmamış gibi tatillerde türkiyeye gelip kuzenler arasında koca seçiyorsun. nasıl mideniz alıyor bunları anlamıyorum.

Bakın siz kadınsınız bir kadın olarak geçmişte bir şeyler hissedip sonrasında farklı insanlarla evlendiğiniz hatta şuan bile halâ bir şeyler hissettiğiniz adama yazmak, bulaşmak, yapışmak, musallat olmak size yakışıyor mu ? Sizi sevmiyor önceden sevmiş sonrasında zor da olsa sevmeyerek evlendiği kadına çocuklarının annesine ısınmış fakat siz yine berbat etmişsiniz sanırım o yuvayı adam size sinirini belki karısından çıkarttı belki yakalanma korkusunun stresini karısına yansıttı araları açıldı belki karısının sizin yüzünüzden kalbini kırdı da onun ismini hesabından sildi!!! Böyle büyük bir hakkın altına siz nasıl girebiliyorsunuz ? bir de karısının adını silmiş diye ümitleniyorsunuz yapmayın lütfen bu kadar çirkinleşmeyin insanların hayatlarını mahvetmeyin daha fazla yapışmayın ve uzak durun rica ediyorum yoksa kendi yuvanızın da huzuru kaçacak belli ki..

Siz ne ahlaksız bir kadınsınız .bu kadar ısrar etmek ne demek .ne kadar kendinizi küçültmüssünüz.kocanızın çocuğunuzun yüzüne nasil bakıcaksınız çok merak ediyorum .

Kocan varken eski sevgilinle nasıl konuşur cAm açar sahte hesap kullanırsın ki evlisiniz yazık...dua et kimseye anlatmamış.

X