Yardim edin bosanma surecindeyim sizin fikirlerinize ihtiyacim var...

Ben çok kötüydum kafama tekmeler atınca beynimi hissetmiyordum göz damarım patladı gözüm kan doldu sağ kulağımda kulak zarım patlamış işitme kaybım var
Aman Allah' ım ben ne okudum az önce? Güzel kardeşim boşanma lafı bile az kalıyor şu an, uzaklaştırma bile alman lazım tez zamanda, neyse ki çocuk sahibi olmamışsın

Kafanızı kimse karıştırmasın. Başta zannettim ki her evlilikte olur böyle şeyler diyen sizin aileniz. Eşinizin ailesinden nasıl etkilenebiliyorsunuz? Adamın elinde can verseniz kaza süsü verip sizi gömecek sonra da yeni gelin aramaya çıkacaklar. Kendi aileniz de bir garip. Kızları bunca dayak yerken nasıl sessiz kalıyorlar? Adam kızlarını getirip sorun niye dövdüm diyor, pişkinliğe bak! Evlilik böyle bir şey değil arkadaşım, dayak normal değil. Şikayetinizi de geri çekmeyin, gitsin çeksin cezasını. Kafanıza kafanıza vururken nasıl zevk alıyorsa şimdi de bu zevk'in bedelini ödesin. Lütfen siz de aklınızı başınıza alın. O anı asla unutmayın. Orda yatan, gözüne kan dolan, kulağı hasar gören ne kayınvalideniz, ne komşunuz, ne uzak akrabanız, ne ananız ne babanızdı. Sizdiniz! Boşanın ve kurtulun lütfen.

Merhaba ben 2.5 yıldır evliyim.cocgumuz yok. Sevgililik sürecimiz çok uzun sürmedi bir kac ay sosyal medyadan tanistik ortak arkadaslar sebebiyle, sonra ogrendikki ayni köylüyüz, isteme olduğunda aynı köylüyüz diye ailem hemen verdi aileyi tanıyoruz dediler kendi aramızda nişan yapildiktan sonra oğlanın çok sinirli ahlaksız olduğunu söyleyenler oldu bizde acaba kıskanıyorlar mi diye umursamadık ta çeyiz serilene kadar ailem o an farketti oğlanın sinirli olduğunu ayrıl dediler bende çok bağlandım sevdim ayrılmak istemedim alisverissel mevzular oldu evlenmeden önce gorumcemle annem arasinda, evlendikten sonra esim kafayı anneme taktı anneme gitmem gelmem sorun oluyordu sonradan tüm aileme gitmem gelmem sorun olmaya başladı biri telefonla arasa sinirleniyor laf sokuyor herkese lakap takıyor anneme kufurler ediyor allahini kitabini deyip bana da sovuyor sadece kendi ailesi kendi arkadaşları ile gorusmemi istiyor bir sefer 3 aylık evliyiz kurban bayraminda ben anneanneme et verelim dedim diye kavga etti kaynanam kocan kime vermek isterse ona verir erkegin dediği olur dedi sen benim annemleri nasil uzersın onlarin onunde istersin deyip annesinden çıktıktan sonra arabada dayak yedim ve sonra aileme getirdi beni bir sorun niye dayak attım deyip oturdu.. bunda 15 gün önce bir akrabam yoğun bakıma girdi ben ona gitmek istedim izin vermedi ertesi gün ben tek gittim eve geldikten sonra biraz soylendim niye böylesin neden böyle yapıyorsun dedim boşanacam senden deyince esim birsey demeden bir yumruk atıp ben yere düşünce kafama tekmeler atmaya başladı ben dayak yedikten sonra evden çıktım emniyete gidip darp raporu aldım boşanma davası açtım şimdi yalvarıyor gel düzelecem diyor duruyor ailede şans ver deyip duruyor Döven insan duzelirmi ?
Düzelmez mi tabi ki düzelir denemesi bedava (hayatınızı saymazsaniz ) atmışsınız bir adım asıl zor olan o ilk adım iken aranızda sözlü tartışma geçmiş olsa sadece verirdiniz bir şans adam sizin kafanizi tekmelemis daha ötesi var mi

Sondaki sorunu bile görmemiş farz ediyorum. Böyle adamlar nefes almasın allahım

Bosanmak neden kadinlarimiza zor gelir acaba? Bu kadar siddet gormussunuz, ustune duzelir mi diye sormanizdan koca musveddesini sevdiginizi degil, bosanma dusuncesinden korktugunuzu cikariyorum.

En deger kiymetlinin kendiniz oldugunu kendinize tekrarlayarak ve "olur boyle seyler" diyen kara cahillere kulaginizi kapatarak bosanin ve kurtulun.

Merhaba ben 2.5 yıldır evliyim.cocgumuz yok. Sevgililik sürecimiz çok uzun sürmedi bir kac ay sosyal medyadan tanistik ortak arkadaslar sebebiyle, sonra ogrendikki ayni köylüyüz, isteme olduğunda aynı köylüyüz diye ailem hemen verdi aileyi tanıyoruz dediler kendi aramızda nişan yapildiktan sonra oğlanın çok sinirli ahlaksız olduğunu söyleyenler oldu bizde acaba kıskanıyorlar mi diye umursamadık ta çeyiz serilene kadar ailem o an farketti oğlanın sinirli olduğunu ayrıl dediler bende çok bağlandım sevdim ayrılmak istemedim alisverissel mevzular oldu evlenmeden önce gorumcemle annem arasinda, evlendikten sonra esim kafayı anneme taktı anneme gitmem gelmem sorun oluyordu sonradan tüm aileme gitmem gelmem sorun olmaya başladı biri telefonla arasa sinirleniyor laf sokuyor herkese lakap takıyor anneme kufurler ediyor allahini kitabini deyip bana da sovuyor sadece kendi ailesi kendi arkadaşları ile gorusmemi istiyor bir sefer 3 aylık evliyiz kurban bayraminda ben anneanneme et verelim dedim diye kavga etti kaynanam kocan kime vermek isterse ona verir erkegin dediği olur dedi sen benim annemleri nasil uzersın onlarin onunde istersin deyip annesinden çıktıktan sonra arabada dayak yedim ve sonra aileme getirdi beni bir sorun niye dayak attım deyip oturdu.. bunda 15 gün önce bir akrabam yoğun bakıma girdi ben ona gitmek istedim izin vermedi ertesi gün ben tek gittim eve geldikten sonra biraz soylendim niye böylesin neden böyle yapıyorsun dedim boşanacam senden deyince esim birsey demeden bir yumruk atıp ben yere düşünce kafama tekmeler atmaya başladı ben dayak yedikten sonra evden çıktım emniyete gidip darp raporu aldım boşanma davası açtım şimdi yalvarıyor gel düzelecem diyor duruyor ailede şans ver deyip duruyor Döven insan duzelirmi ?
Düzelmez, yorma kendini. Bir dayak daha yemeden bas tekmeyi, dünyada seni hakedecek bir başkası vardır mutlaka. O da kahrından gebersin

X