Saç Kesim Şekilleri YARDIM EDİN....kızıldan sarıya dönmek istiyorum....

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

gulizafer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
32
0
72601976.png

saçlarım normalde kumraldı... sonra ben defalarca boyadım... enson bidaha boyamayacağım deyip siyaha boyadım...o da saçlarım uzayınca dipden açık uçlar koyu çok rezil bişi oldu.... patlıcan moru boyadım üstüne... diplere rengi tam tutturdum uçlar koyu kaldı bu kez.... şimdi saçımda bi yığın renk var ancak ben bu resimdeki gibi olmak istiyorum.... bu kadar boya üzerine bu renk tutar mı????

tam bilmiyorum ama saç boyasını akıtan bişiler varmış
bende burda okumuştum
ama resimdeki giib sarı olman için
kuaföre gitmen lazım :) evde sen yapamazsın
ben tam 4 kutu yoğun renk açıcıyla buna yakın yaptım
çokta güzel olmuştu
ama kendi ana rengimin üstüne yapmıştım

kuaföre bu resmi versem bu kıza benzer miyim??? hay allah yanlış sordum.... saçım bu kızınkine benzer mi??

canım sen bu kadar rengin üstüne bu rengi hiçç isteme bırak tutmayı olan saçındanda olursun evde yapmayı düşünme sakın kuaförede gitsen saçların yanar cunku bu renge ulasmak için acıcı kullanmak gerek oda çok yakar saçlarını nasıl olur bılıyomusun lastik gibi süner bende kendimden biliyorum cunku 5 senede anca yola getirdim saclarımı sende uclardan kestire kestire uzat sonra istediğin rengi yaparsın dogal sacına grs...

her kuaför böyle yapamıyo
oyüzden iy bi kuaföre gitmen lazım
yumurta sarısı gibi yapıp bırakanlar da var
saçı yakanlarda var
iy araştır
önce saçındaki boyaları akıt
bilenelr sana yardımcı olucaktır
sonra güzel bi kuaföre giidp bu resmi göster
ama daha önceden saçına yaptığın işlemleride söyleki
tedbirli olsunlar
saç bu yanar Mazallah
bida uzun süre beklemen gerekir

yaaaaa mafoldumben ama ben sarışın olmak istiyorum.... o kadar berbat ki saçlarım.... bide bu sene öğretmencilik oynayaccağız.... aman beeeeee....

ama iyi bi kuaför biliyorum belki o halleder.... güzel bişiler yapabilir.... ne deersiniz??? yoksa nasıl olursa olsun tüm kuaförler saçı mahveder mi diyorsunuz???

malesef yapamazsın kesinlikle. yani yaparsan böyle bi işlemi saçların yanar mahvolur. kendimden biliyorum.. çok fena bişey kesinlikle yaptırma. uclarından kestirerek kendi sacına dön önce. kendi sacına döndükten sonra yaptırırsın ama suan kesinlkle yaptırma bisey. benden söylemesi.

hiçbirşey yapmana gerek yok canım gir denize birkaç defa kızılın kendi renginin nasıl sarıya döndüğünü görürsün sonra kuaföre gidip şekle sokturursun tamamdır :KK70:

X