Yardım Edin :( (kürtaj)

Kecekurdan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
11
3
39
Merhaba

Kürtaj için istanbul da önerebileceğiniz özel bir hastane var mı? çok zor durumdayım biliyorum yanlış olduğunu ama yapmak zorundayım. Araştırdım biraz genel anestezi olmadan yapamam neler yapmam nereye gitmem lazım. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Günlerdir bu siteyi ziyaret ediyorum birbirinize çok yardımcı oluyorsunuz ne olur bana hastane doktor tavsiye edin. yaptıran varmı yada tanıdığız hiç dostum arkadaşım yok bu konuyu açacağım.

Bir derdim var a açarsan konuyu daha çok yardım eden bulabilirsin ..
İstanbul da olmadığım için yardımcı olamacağım ama madem aldırmak zorundasın, özel hastaneleri telefonla arayabilirsin bilgi için ..

Aldirmak yerine evlenip doguramazmisin peki? Yazik degil mi hem sana hem bebege?

keşke öyle bir şansım olsaydı :KK43: Hatamın cezasını ömür boyu çekeceğim farkındayım. Hala hastane ve dr bulamadım zor durumdayım ne yapmam gerektiği hakkında bi fikrim yok sabahları kasıklarımda ağrı ile uyanıyorum.

keşke öyle bir şansım olsaydı :KK43: Hatamın cezasını ömür boyu çekeceğim farkındayım. Hala hastane ve dr bulamadım zor durumdayım ne yapmam gerektiği hakkında bi fikrim yok sabahları kasıklarımda ağrı ile uyanıyorum.

Ne kadar hamilesin ? yasal süreyi geçirirsen daha da zor duruma düşebilirsin ..
Bebeğin babası biliyor mu haberdar mı ?

Kac haftaliksin yasal sureci gecersen daha da kotu olur babasi bilio mu bebegin? Ailenle paylassan destek olmazlar mi?

X