Yardım edin lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

deniztopal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
9
0
23
Arkadaşlar ben bir erkeğim ama siz kadınlar olarak sizin yardımınıza ihtiyacım var ne gibi ilişkideyim haberim yok ve kendimi güvende seviliyor hissetmiyorum uzun uzun anlatacağım lütfen yardım edin bana
1 temmuzda kız arkadaşım iş arıyordu ve instagramdan takip ettiği bir erkek arkadaşının eleman aradığı yazısını gördü (bu çocuk işletmenin sahibinin oğlu ve her zaman orda) buraya girmek istediğini söyledi sebebini sorduğumda doğum günüm 15 temmuzdu bana hediye almak için girmek istedi izin vermedim ve ısrar etti bana söz verdi 15 temmuzda çıkacağını yanlız bu gün oldu hala çıkmadı ve iş yeri buna günlük 100 lira veriyor (11 saat çalışıyor) ona daha iyi bir iş ve sigortalı bir yer buldum yanlız ordan çıkmak istemediğini söyledi sebebi de annesi izin vermiyormuş orda çalışmasını istiyormuş eve yakın diye benim bulduğum işte evine yakın ve 6000 tl maaş veriyor ama çıkmadı annesi istemediği için olduğunu söylüyor ama inanmıyorum iki gün önce instagramdan bu işletme sahibinin oğlunu yakın arkadaşlar listesine eklemiş ona yüz yüze sorduğumda yemin ederim ki ben yapmadım instagram kendisi yapmıştır dedi bende beni salak yerine koyduğunu düşünerek kızdım ve bağırdım açıklaması değişmedi ve bir soğukluk girdi aramıza diyorum ona ayrılmak istiyorsan ayrılalım sorun değil ama ben böyle kendimi kötü hissediyorum (7 gün sonra askere gideceğim ben) bu gün ağzını aradım işten çıktıktan sonra bana dedi ki bir iki hafta önce dükkandaki o çocuk beni ağrı kesici almak için eczaneye gönderdi ve sende kendine bir şey almak istiyorsan alabilirsin demiş bu benim kız arkadaşımda prezervatife ihtiyacım var demiş ama gülerek dedim diyor sinirden delirdim kendimi kaybettim ayrılmak istemiyorum ama şüpheler ediyorum lütfen bana yardım edin ne olacak bu neden böyle yapıyor asker psikolojisi bir taraftan bastırıyor bu olay bir taraftan askere gideceğim içinde ayrılmak istemiyorum ama ayrılmasam başkasıyla ben yokken ilişki yaşarım korkusu var ben bunu askerde öğrenirsem ne yaparım (1.5 yıllık ilişkimiz)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X