Yardım edin lütfen

yorgun anne Songul

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
20
8
30
Lütfen yardım edin 11 aylık bebeğim hep kendini titretiyor bişeye çok heyecanlanır gbi omuzlarını ellerini küçüklüğünden bu yana var bir iki kere doktora. Sordum bişey yoktur dedi ama korkuyorum bişey isteyeceği zaman bişey gördüğü zmaan heemn ellerini ayaklarını titretiyor başına gelen varmı yazarsanız çok sevinirim

Lütfen yardım edin 11 aylık bebeğim hep kendini titretiyor bişeye çok heyecanlanır gbi omuzlarını ellerini küçüklüğünden bu yana var bir iki kere doktora. Sordum bişey yoktur dedi ama korkuyorum bişey isteyeceği zaman bişey gördüğü zmaan heemn ellerini ayaklarını titretiyor başına gelen varmı yazarsanız çok sevinirim
Valla benim bebem de yapıyor hem de aynı anda elini açıp kapatıyor ayaklarını çok oynatıyor ve kafasını sağa sola sallıyor. Ben de korkuyorummm

Merak etme hiç bişey olmaz benim yigenimde senin bebiş gibiydi yaşı ilerledikçe düzeliyor korkma

X