Yardım edin lütfen!

simsiyah8

Sebepsiz Fırtına
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
54
0
35
Sizden bilgi almak istiyorum.Sevgilim artık daha az arıyor, hatta hiç çağrı atmıyor, değiştin diyorum, hayır sana öyle geliyor diyor. Arkdaşlarıyla daha çok vakit geçiriyor.Eskiden bunlar önemli gelmiyordu,o mu değişti, ben mi değiştiğini düşünüyorum anlıyamıyorum? Devamlı sorguluyorum artık ama haksız mıyım sanki benden kaçıyor gibi,birde son günlerde annesini aramamamı çok sorun etmişti annesi bana sıcak davranmıyor o yüzden aramıyorum ben. annen bana yakın değil dediğimdede o senn hakkında çok iyi şeyler düşünüyor diyor ama gerçek bu değil ispatlayamıyorumda üstüne gidip onu üzmekte istemiyorum. sizce napmalıyım? Çok üzgünüm yardım edin lütfen!

evet soruyorum sürekli bir bahanesi oluyor bahanelere inansamda 8-10 saat aramamasına anlam veremiyorm o kadar sürede bi insan hiç mi müsait olamaz

Sizden bilgi almak istiyorum.Sevgilim artık daha az arıyor, hatta hiç çağrı atmıyor, değiştin diyorum, hayır sana öyle geliyor diyor. Arkdaşlarıyla daha çok vakit geçiriyor.Eskiden bunlar önemli gelmiyordu,o mu değişti, ben mi değiştiğini düşünüyorum anlıyamıyorum? Devamlı sorguluyorum artık ama haksız mıyım sanki benden kaçıyor gibi,birde son günlerde annesini aramamamı çok sorun etmişti annesi bana sıcak davranmıyor o yüzden aramıyorum ben. annen bana yakın değil dediğimdede o senn hakkında çok iyi şeyler düşünüyor diyor ama gerçek bu değil ispatlayamıyorumda üstüne gidip onu üzmekte istemiyorum. sizce napmalıyım? Çok üzgünüm yardım edin lütfen!

ayrı şehirde değil misiniz?

çalışıyor mu? sen çalışıyor musun?

arkadaşlarıyla beraber olunca seni aramasını bekleme zaten...şakkıdı

annesini niye arıyorsun ki sadece sevgili isen !kaydirigubbakcemile3 "annem ortada fol yok yumurta yokken anneni aramamı istemiyor" e görüşmeyi kes:nazar:

fazla muhabbet tez ayrılık getirirsositososito

belli bi zamandan sonra beni sıkıyorsun boğuyorsun
biraz rahat bırak beni kafamı dinlemek istiyorum derse hiç şaşırma akannehir
zaman isteme süresi yakındır
klasik ayrılma ayakları yapaıyo gibi geldi bana :nazar:
dikkatli ol
arama sakın sende onun aramasını bekle
ararsada niye aramadın muhabbeti yapma ve o seni aramadıkçada onu arama canım :eek:lmaz:

sogumustur senden, ilgisi azalmistir... yoksa baska bir sebebi yoktur.
bence bunu goz onunde bulundurup hareket et..
ha sakin daha da ustune dusme derim.. tekrar ilgisi artacagi varsa bile iyice uzaklastirirsin kendinden

ya canım üstüne gitme,sen sen sorular sordukça o kaçmaya başlar.
ne zamandır birliktesiniz bilmiyorum ama eğer uzun süredir bi ilişkiniz warsa erkekler bazen bu durumlarda aramalarını azaltabiliyor (kendilerince ne yapıyorlar bilemiyorum ama)
benim sewgilimde de böyle dawranışlar olduğu zaman bende aramıyorum,çağrı atmıyorum.sonra o arıyor zaten.üstüne düşme diyorum başka bişey demiyorum.
biraz relax ol,çok kafana takma..

erkeklerin dönem dönem oluyor böyle saçmalıkları canım. hem zaten arasıra konuşmak daha iyi heyecan olur sık konuşunca heyacan bitiyor. hiç düşme üzerine kendini bulunmaz hint kumaşı sanmasına izin verme. o şimdi seni garanti sanıyordur yani hiç kaybetmeyecek sanıyordur. sen de onu arama o aramadığında ki anlasın .

navb evet ayrı şehirlerdeyiz biz o 1 gün çalışıyor 2 gün evde ama evde olduğu zamanlarda aynı bu duruma alışsam iyi olacak sanırım hepiniz çok haklısınız aramıcam bende :eek:lmaz:

X