yardım edin ne olur çıkmazdayım :(

sucb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2012
158
0
Merhaba bayanlar ben 20 yaşındayım uzun suredir bi iliskim var ve sorunlar var bu konuda bana yardimci olur musunuz ?
Erkek arkadasm ailesinden uzakta hem calisiyor hem de okuyor ailesinn borcu oldugu icin kendi geciniyor bi sekilde. Bizde calisirken tanistik onla. Ama kafamda cozemedigim sorular var. Ailesi gamsiz diyebilirim. Sorunlar yasamislar bu yuzden o sehirden uzaklasmslar. Biz bunun detayini erkek arkadasmla yeni ogrendik ve annesi aldatiyor diyebilirim. Bir suru insanla knusuyor babasi ise cok sessz biri. Erkek arkadsm da evin reisi sayilir. Simdi ilerde bunlar bize sorun olcak mi blmiorjm devam etmeli miyim blmiyorum kafam cok karisik. Benm uzulmemi aslaa istemeyen biri sen takma kafana sdce der ben halledicem der hep. Peki onun psikolojisi ne olacak ? Annesi cok genis biri ve genc yasi hala 18lik saniyor kendni. Ben sogudum zaten ailesinden byle olaylar oldugu icin. Sizce sabretmeli miyim ?

sen kendi hayatına bak canım ilişki yaşadığın insanla mutlu olabilir misin ona bak bence. annesi hayatınız boyunca yanınızda olmayacak neticede hem oğluyla ilgilenmeyen bir kadınla aranda ne sorun çıkabilir ki? onlardan uzak sessiz sakin bir hayat sürerseniz ne güzel ama evlenince onların yakınında olacaksanız tabii başın ağrıyabilir.

Merhaba bayanlar ben 20 yaşındayım uzun suredir bi iliskim var ve sorunlar var bu konuda bana yardimci olur musunuz ?
Erkek arkadasm ailesinden uzakta hem calisiyor hem de okuyor ailesinn borcu oldugu icin kendi geciniyor bi sekilde. Bizde calisirken tanistik onla. Ama kafamda cozemedigim sorular var. Ailesi gamsiz diyebilirim. Sorunlar yasamislar bu yuzden o sehirden uzaklasmslar. Biz bunun detayini erkek arkadasmla yeni ogrendik ve annesi aldatiyor diyebilirim. Bir suru insanla knusuyor babasi ise cok sessz biri. Erkek arkadsm da evin reisi sayilir. Simdi ilerde bunlar bize sorun olcak mi blmiorjm devam etmeli miyim blmiyorum kafam cok karisik. Benm uzulmemi aslaa istemeyen biri sen takma kafana sdce der ben halledicem der hep. Peki onun psikolojisi ne olacak ? Annesi cok genis biri ve genc yasi hala 18lik saniyor kendni. Ben sogudum zaten ailesinden byle olaylar oldugu icin. Sizce sabretmeli miyim ?

Seviyorsan sabret.. Bu onun suçu değil, ailemizi seçme şansımız yok malesef. Eğer bu sebepten onu bırakırsan o zaman endişe edebilirsin psikolojisi için.

eğer erkek arkadaşını seviyorsan ve ona ne olursa olsun ailesiyle ilgili yada herhangi başka bi şeyle ilgili ona güvenin tamsa hiç bunları dert etme derim.insanı birbirine kenetleyen yaşadıkları zorluklardır.erkek arkadaşın ne kadar zor durumda kalırsa kalsın sen onun yanında olursan seni daha çok sevecek ve kollayacaktır.hem kendi demiş sen uzak dur diye.belli ki seni korumak istiyo bu tarz şeylerle kafa yormanı istemiyo.

Bence bi insanin ailesi böle annesi pisliğin teki babasi bilmem ne ablasi o yolun yolcusu tarzi ve bunun gibi sebeplerden dolayi ilişki bitirilemez bitirilmemeli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Erkek arkadaşının ailesinden kaynaklanan sorunlara hiç el atma..
Hatta erkek arkadaşınla konuşurken dahi , onun ailesi hakkında fazla yorumda bulunma..

Şu bir gerçek..
Siz ne kadar onun ailesine karşı uzak dursanızda sorunlar yine gelir sizi bulur..
Yani bundan bir kaçışınız yok..

İleride bu kadar sorunlarla baş edemem huzurum bozulur eşime yansıtırlar diyorsanız hiç ciddi adım atmayın derim..

insanlar aileleri secemiyor. bu yüzden ailesine göre yargılamamak lazım. fakat sevgilinin ya da esinin ailesinin düzgün olması senin icin önemli bi kriterse ciddi adım atma bence.

Hepinize ayrı ayrı tesekkur ederim bayanlar. Ailesi ile ilgilenmiyor annesi ama ogluna aşık insanlar olur ya ayni o sekil knusmalari filan davranislari. Ailesini pek takmiyorum ama aileme anlttim onlarda bir daha dusunmemi istedi. Eger annesi bize zarar verirse onu omur boyu affetmem dedm erkek arkadasima. Ayrilirsam sirf bu yuzden kacar gider cnku cok buyuk bi yukun altinda ve destegi benim onun. Ama planim söyle ben ona iyi davranicam ve ailesinden daha cok sevcek beni. Zaten kiyamaz bana uzmez zaten kiymet veriyor ama ben dha cok baglicam kendme :)

X