yardım edin :(

byn_safis

Miran'ım (L)
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
197
63
Hamileliğim ilk aylarındayım.. dayanılmaz bel ağrıları çekiyorum.. artık ağlıyorum dayanamıyorum ağrılara özelliklede geceleri.. benim gibi olan var mı :KK43:

bel agrilari cok normal. ama cok cok dayanilmayacak gibiyse doktorunuza bir danisin derim.

dinlenmeye calisin..mumkun oldugunca sol taraginiza donup yatin. ayakta fazla kalmayin. bir de ilik banyo iyi gelebilir.

Canim öncelikle cok geçmiş olsun bende senin gibiydim ilk aylarda sabaha kadar bel agrisindan yatamiyordum uyuyamiyordum dr da bir çözüm bulamadi bebege zarar olmasin diye cekeceksin dedi cok şükür alti ay bitti yine arada oluyor ama ilk zamanlardaki gibi değil

Hamileliğim ilk aylarındayım.. dayanılmaz bel ağrıları çekiyorum.. artık ağlıyorum dayanamıyorum ağrılara özelliklede geceleri.. benim gibi olan var mı :KK43:

Ayni dert bendede var cnm norml herlde nekdrlik hamilesin

kızlar merhaba hamilelikte bel ve kasık ağrısını normal diyor dr lar kanama olmadığı sürece.hamileliğimi bel ağrısıyla öğrendim doğuma bel ağrısıyla gitiim sabır diyorum Allah yardımcınız olsun bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun sağlıklı hamilelikler diliyorum...

Hamileligimin son aylarindayim, inanilmaz bel agrilarim oluyor bazen, fakat bunlar tabii ki kasilmalardan da kaynaklaniyor.
Hamileligin ilk baslarinda hic o kadar sanci yasamadim ben, o yuzden bana tuhaf geldi biraz.
Son aylarda normal, cunku bebegin kilosunun artmasi, karnin buyumesi, yukun fazlalasmasi etken herseye.
Ilk aylarda neden o kadar sanciyorsun onu anlayamadim... Bence bir doktoruna danismanda fayda var.

Ben kendi doktoruma sordugumda, yapilabilecek herhangi birseyin olmadigini, ancak esinin biraz masaj yaparak hafifletebilecegini soyledi. Cunku hamilelikte omurilik normal halinden cok farkli hallere giriyor malesef... Hamilelikte de cok fazla omurilige mudahale ettirilmiyor... Ancak esin arada bir ovarak seni rahatlatabilir o kadar...

Canim öncelikle cok geçmiş olsun bende senin gibiydim ilk aylarda sabaha kadar bel agrisindan yatamiyordum uyuyamiyordum dr da bir çözüm bulamadi bebege zarar olmasin diye cekeceksin dedi cok şükür alti ay bitti yine arada oluyor ama ilk zamanlardaki gibi değil
:KK43: anladım canım bi sorun yoksa çekmeye razıyım korkum bebeğimden yana ya bişiy olursa diye çarşamba doktora gitcem söylicem bkalm inşallah normaldir bu durum..
Ayni dert bendede var cnm norml herlde nekdrlik hamilesin
ben 12. haftanın içindeyim daha 3. ayım:KK43:
kızlar merhaba hamilelikte bel ve kasık ağrısını normal diyor dr lar kanama olmadığı sürece.hamileliğimi bel ağrısıyla öğrendim doğuma bel ağrısıyla gitiim sabır diyorum Allah yardımcınız olsun bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun sağlıklı hamilelikler diliyorum...

amin canım allah razı olsun.. sanada çok geçmiş olsun inşallah normaldir bu ağrılar..

:KK43: anladım canım bi sorun yoksa çekmeye razıyım korkum bebeğimden yana ya bişiy olursa diye çarşamba doktora gitcem söylicem bkalm inşallah normaldir bu durum..

amin canım allah razı olsun.. sanada çok geçmiş olsun inşallah normaldir bu ağrılar..

Benm 1 aym daha cnm

teşekkür ederim canım benim belim şimdide kızımı taşımaktan ağrıyor :) dr lar normal olduğunu düşünüyorlar ancak yormayın yinede kendinizi dediğim gibi lekelenme kanama falan olursa dr unuza mutlaka söyleyin.o zaman ağrının boyutu değişebiliyormuş ama olmadığı sürece herşey normalmiş...

teşekkür ederim canım benim belim şimdide kızımı taşımaktan ağrıyor :) dr lar normal olduğunu düşünüyorlar ancak yormayın yinede kendinizi dediğim gibi lekelenme kanama falan olursa dr unuza mutlaka söyleyin.o zaman ağrının boyutu değişebiliyormuş ama olmadığı sürece herşey normalmiş...

:) allah bağışlasın tatlım.. çok tşk ederim verdiğin bilgi için doktorumda öyle söyledi bi sıkıntı yok dedi.. :)

:) allah bağışlasın tatlım.. çok tşk ederim verdiğin bilgi için doktorumda öyle söyledi bi sıkıntı yok dedi.. :)

amin canım Allahım hepimizin evlatlarını bağışlasın inşallah bu arada sıkıntılı bir hamilelik geçirmem dolayısıyla bu konuda uzman oldum diyebilirim keyifli hamilelikler dilerim ...

X