Yardım Lütfen ...........Hamilemiyim ?

canım folik asidi doktora gidipmi aalmamız gerek yoksa direk eczanedenmi bide ne diyip alacağız ben içmeyi düşünüyorum bu ay başlıycam folik aside biraz açıklama yaparmısın bu konu hakkında canım kaydirigubbakcemile5

ben doktora ilk gittiğimde bana folik asit kullanıyor musun dedi ben kullanılması gerektiğini biliyorduminternette araştırmıştım ama kullanmadım işte.doktor hemen folik asit yazdı reçetesizde alınıyor folic plus .hamile kalmadan 3 ay önce başlamak gerekirmiş en az dört hafta önce ben kullnamadım inşallah bi sorun çıkmaz. hergün günde 3 defa kullanılıyormuş
tok karnınaa

Son düzenleme:
ben doktora ilk gittiğimde bana folik asit kullanıyor musun dedi ben kullanılması gerektiğini biliyorduminternette araştırmıştım ama kullanmadım işte.doktor hemen folik asit yazdı reçetesizde alınıyor folic plus .hamile kalmadan 3 ay önce başlamak gerekirmiş en az dört hafta önce ben kullnamadım inşallah bi sorun çıkmaz.biran önce al kullan hergün sabah tok karnına 1 tane

doktora gideceğim zaten bende hemen söyleyım doktora teşekkürler canım cevapladığın için kaydirigubbakcemile5

benim daha belli değil bakalım herşey yarın belli olacak!! büyük gün yarınnn .......
hasta olcakmışım gibide bilmiyorum walla nolcaksa olsun artık hergün düşünmekten bıktım.mirmirmirmir Allahım hayırlısını versin. ona göre bende folik asit kullanmya başlarım.

:1hug:arkadaşlar herşeyden önce kafanızı hamilelige takmayın benimde 3 sene olmadı tedavimizde igneler ilaçlar vs kullandım sonra hamama yüzmeye gittim şifalı kaynayan suydu içinde bayagı 4 saat kaar yüzdüm eşimdende uzaktım ayagımı sıcak tuttum üşütmedim sonra eşimin yanına geldim hamile kaldım doktor stressss yok dedi şimdi 2 hamileyim ama düşük tehlikem var allah herkese saglıklı evlatlar versin inşallah

X