Yardim lutfen sperm ileri hareketi az ve morfoloji bozuklugu olup hamile kalan varmi yardim edin kizlar ne yaltiniz

kelebek232334

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
60
7
24
Arkadaslar yardim edin sperm ileri hiz az ve morfoloji 0 olup hamile kalan yokmu yardim edin bana 5 yillik evliyim yaş 23-30 asilama ve tup yptrmadik simdi progeny m ilacina basladik

sayi yuksek ise morfolojiyi dikkate almiyor doktorlar, sadece morfolojiden hamile kalinamama soz konusu degil demislerdi, zaten cevremde sperm testi yaptiranlarin cogunda morf. dusuktu ama cogu da dogal yolla kaldi, yasiniz genc ama sebepsiz infertelite olabili, tup bebek dusunebilirsiniz 5 yil uzun bir sure

Arkadaslar yardim edin sperm ileri hiz az ve morfoloji 0 olup hamile kalan yokmu yardim edin bana 5 yillik evliyim yaş 23-30 asilama ve tup yptrmadik simdi progeny m ilacina basladik
Biz 1 ay progeny m kullandık hamile kaldım 4 yıldır olmuyordu tüp bebek de denemiştik. Size umut olsun. Progeny çok etkili gerçekten. Eşim de ileri hız da düşmüştü en son. Ben de maxijuno kullandım. Dilerim size de nasip olsun

Biz 1 ay progeny m kullandık hamile kaldım 4 yıldır olmuyordu tüp bebek de denemiştik. Size umut olsun. Progeny çok etkili gerçekten. Eşim de ileri hız da düşmüştü en son. Ben de maxijuno kullandım. Dilerim size de nasip olsun
Amin insallah allah saglikla kucagina almayi nasip etsin bana umut verdin simdi 🥰🥰🥰

Merhabalar eşimin de morfoloji problemi vardı, morfoloji %1 idi sigarayı birakti, ilaç kullandı, beslenmesine dikkat etti morfolaji %2 olmuştu sonrasında hamile olduğumu öğrendim

X