yardım lütfen

kristaltane

işte ben
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
1.914
0
arkadaşlar bir kaç aydır adet geçikmesi yaşıyorum şuan böyle bir duumdayım çok rahatsızım hem oruç tutamıyorum hemde böyle muallkta kalıyorum bana yardım edin dün soğan kabuğu suyu içtim 3 bardak ama fayda etmedi (bekarım)

hamile oluğuna eminsen soğan suyunu kesinlikle içme!değilsende bu küre aralıksız adet olana kadar devam et veadetliykende içe soğan suyunu

yanlız hamile kalmak istiyorsan veya kistlerinin erimesi için .Soğan suyu kürü kistleri eritip yumurtaları arttırıyor haberin olsun!emin olmak içinde kanda gebelik beta-hcg yaptırabilirsin

kesinlikle emininim hamile olmadığıma belirtiğim gibi bekarım

genelde bir bardak soğan suyundan sorna olurdum ma bu ay öyle olmadı çok stresli bir durum ya

yok böyle birşey olmazdı son 2 aydr bu sorunu yaşıyorum ama geöen ayda soğan suyundan hemen sonra oldu bu ay 3 bardağa rağmen malesef

anliyorum halinden bende 2 aydır olmuyorum bendede polikistik over var.soğan suyunu yaklaşık 1 aydır yapıyorum dr bana 3 ağutosta kesin hamile kalırsın dedi ve yine değilim.ve hem hamile değilim hemde adet olmuyorum :KK43:(((

sende ya stresten yada kistten adet olamıyorun bence sen bi uzmana gito sadece ultrasonla baka bekar olduğunu söylersen

yok böyle birşey olmazdı son 2 aydr bu sorunu yaşıyorum ama geöen ayda soğan suyundan hemen sonra oldu bu ay 3 bardağa rağmen malesef

zaman zaman olabilir bunu bahar döneminde ben de yaşadım arada da yaşarım olmadığım ay olmaz ama gecikmese de miktarı çok azalıyor bikaç günde bitiyor.doktora gittim her şeyim yapıldı hiçbir şey çıkmadı.dönem dönem olabileceğini bunun da çok normal olduğunu söyledi.mevsim geçişlerinde ya da stresten.sen en güzeli tetkiklerini yaptır varsın bir şey çıkmasın emin ol.şimdiden alınmayan önlemler yüzünden evlenince çocuk sahibi olamayan çok kaıdn var.

zaman zaman olabilir bunu bahar döneminde ben de yaşadım arada da yaşarım olmadığım ay olmaz ama gecikmese de miktarı çok azalıyor bikaç günde bitiyor.doktora gittim her şeyim yapıldı hiçbir şey çıkmadı.dönem dönem olabileceğini bunun da çok normal olduğunu söyledi.mevsim geçişlerinde ya da stresten.sen en güzeli tetkiklerini yaptır varsın bir şey çıkmasın emin ol.şimdiden alınmayan önlemler yüzünden evlenince çocuk sahibi olamayan çok kaıdn var.

evet doğru söylüyorsun

X