Yardım Lütfen...

ekeser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
25
0
37
merhaba bayanlar bende birşey paylaşmak isterim sizinle...
Eylülün 18 inde doktor hamile olduğumu söyledi ama değerimi söylemedi. 22 eylülde kanamam başladı ve doktora gittim değerim 10.54 çıktı doktor kimyasal gebelik olabilir dedi ve alttan muayene etti. 25 eylülde kanamam bitti sonra da doktora gitmedim. hala da adet olmadım neler olduğunu anlamış değilim tekrar hamile olabilir miyim?

merhaba bayanlar bende birşey paylaşmak isterim sizinle...
Eylülün 18 inde doktor hamile olduğumu söyledi ama değerimi söylemedi. 22 eylülde kanamam başladı ve doktora gittim değerim 10.54 çıktı doktor kimyasal gebelik olabilir dedi ve alttan muayene etti. 25 eylülde kanamam bitti sonra da doktora gitmedim. hala da adet olmadım neler olduğunu anlamış değilim tekrar hamile olabilir miyim?

Ne yazıkki Hamile değilsin cnm.Hamilelikte 50nin altında gebelik olması çok düşük ihtimal.Benimde 13.20 çıkmıştı gecikmeli adet görmüştüm ve oda çok az sürmüştü.Adet mi oldum ne oldu anlayamadan bitmişti.İlk gittiğim doktor hamile olabileceğimi söyledi,diğeride ultrasondan baktı ve hamilelik yok dedi,nitekim haklı çıktı.Kafanda soru işareti varsa sana gerçekten zaman ayırıp ilgilenebilecek bir doktora gitmeni tavsiye ederim.Zaten burdaki arkadaşların değerlerini de takip edersen 200 ve üzeri çıkıyor daha gecikmeden bi kaç gün sonra bile ve daha da yükseliyor

zaten hastalandım 2 gün önce buayda suya düştü:KK43: ama cevabın için çok teşekkür ederim arkadaşım:)) saol.

X